eOstroleka.pl
Sobota, 02 sierpnia 2014
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Akceptuje
Informacje Policja Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa Google fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :


login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Kolęda 2014 w Ostrołęce: Parafie Nawiedzenia NMP, Zbawiciela Świata, św. Franciszka z Asyżu, św. Antoniego i św. Wojciecha [AKTUALIZACJA]

drukuj | 11 stycznia 2014 r.
Dział: Kościół i społeczeństwo
Tagi: kolęda 2014 Ostrołęka ksiądz wizyta duszpasterska wizyta księdza
fot. kosciol.pl
fot. kosciol.pl
Trwają wizyty duszpasterskie w ostrołęckich parafiach. Sprawdź, kiedy odwiedzi Cię ksiądz.





Porządek kolędy, parafia Nawiedzenia NMP (Fara):

7 stycznia – wtorek:
ul. Padlewskiego bloki nr 51a,b,c, od godz. 10.00
ul. Wierzbowa, Warszawska i budynek kolejowy od godz. 13.00
ul. Orła Bielika, Padlewskiego i Sobótkowa od godz. 15.00 (na tych ulicach będzie dwóch księży tak jak do tej pory – jeden ksiądz zaczyna od ul. Orła Bielika, a drugi ksiądz ulicę Padlewskiego od ulicy Stacha Konwy), natomiast w tym roku będzie trzeci ksiądz, który rozpocznie od godz. 15.00 ulicę Staniszewskiego i Ordona.

8 stycznia – środa:  
ul. Ks. Brzóski, Pisarki, Marsowa, od godz. 13.00
Kruki: ul. Pogodna, Storczykowa, Tęczowa, Frezjowa, Jaśminowa, Chabrowa, Magnoliowa, Fiołkowa, Bławatkowa, Łubinowa, od godz. 15.00
ul. Sikorskiego, od godz. 15.00  
ul. Chopina i Sienkiewicza – domy prywatne, od godz. 15.00.  

9 stycznia – czwartek:
ul. Warszawska, Akacjowa, Pogodna, Jałowcowa, od godz. 13.00
ul. Bojowników, Podchorążych, Czeczotka – przy rzece, Szarych Szeregów, Chomicza, od 15.00
ul. Zwycięzców od godz. 15.00.

10 stycznia – piątek:
Drężewo: ul. Spokojna, Cicha, Sztabowa, Szańcowa, od godz. 15.00
ul. Walecznych, od godz. 15.00
ul. Jagiełły, Juranda, Zyndrama, od godz. 15.00

11 stycznia – sobota:
Białobiel, od godz. 8.30.

13 stycznia – poniedziałek:
ul. Olszynowa i Brzozowa, od godz. 10.00
ul. Reymonta – domy prywatne, ul. Nowa, Kosynierów, Filochowskiego i Obrońców, od g. 15.00

14 stycznia – wtorek:
ul. Łęczysk – domy prywatne, Modra, Chemiczna, Skrzetuskiego i Podbipięty, od godz. 15.00

15 stycznia – środa:
ul. Zawiszy, Nowomiejska, Wąska, Spokojna, Batorego, Mazowiecka – domy prywatne, g. 15.00
ul. Kurpiowska, Warmińska, Żuławska, Kujawska, Mazurska, od godz. 15.00

16 stycznia – czwartek:
ul. Traugutta – domy prywatne, Pionierów, Czeczotka, 22 Lipca i Ciasna, od godz. 15.00

17 stycznia - piątek:
ul. Czarnieckiego, Gospodarcza, Zagłoby, Wołodyjowskiego, Kmicica i Sobieskiego, od g. 15.00

18 stycznia – sobota:
ul. Fortowa, Redutowa, Okopowa, od godz. 10.00
Drężewo: ul. Modrzewiowa, Akacjowa, Świerkowa, Cisowa, Sosnowa, od godz. 10.00
ul. Sierakowskiego, Antoniego Spiro, Piotrowskiego, Pamięci Narodowej, Millenium, Pajewskiego, od godz. 10.00
ul. Nadnarwiańska – domy prywatne, Grodzka i Księcia Siemowita, od godz. 10.00



Porządek kolędy w parafii Św. Franciszka:

7 stycznia 2014 r.  wtorek
Jezierskiego 6   ..................................... I ksiądz godz. 15:00
Jezierskiego 10  ................................... II ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 47 ...............................III ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 49 ............................. IV ksiądz godz. 15:00

8 stycznia 2014 r. środa
Jezierskiego 4B (nr 1-35).................I ksiądz godz. 15:00 – ul. Nowotki
Jezierskiego 4B (nr 36-45) .............II ksiądz godz. 15:00
Jezierskiego 4A ........................ III ksiądz od godz. 16:00
Jezierskiego 2 i 4 .......................... IV ksiądz godz. 15:00  
Jezierskiego 8 .......................... IV ksiądz od godz. 15:00

9 stycznia 2014 r.  czwartek
Pileckiego 4 (1 – 30) ..................I  ksiądz godz. 15:00 – ul. Zubrzyckiego
Pileckiego 4 (31 – 58) ................II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 6 (1 – 30) ..............III ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 6 (31 – 65) ............IV ksiądz godz. 15:00

10 stycznia  2014 r. piątek
Pileckiego 3 (nr 1-10) ................... I ksiądz  godz. 15:00  
Pileckiego 1 .................................. I ksiądz  godz. 16:30
Pileckiego 3 (nr 11-20) ................ II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 5 ................................. II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 7 ...............................  III ksiądz godz. 15:00                              
Pileckiego 21 .............................. IV ksiądz godz. 15:00  

11 stycznia 2014 r. sobota
Ostrowska i Ławska ..................................... I ksiądz godz. 9:00
Poziomkowa, Konwaliowa, Jaśminowa ...... II ksiądz godz. 9:00
Konarskiego ................................................III ksiądz godz. 9:00
Kołłątaja .............................................III ksiądz godz. ok. 11:30
Maliszewskiego ................................III   ksiądz godz. ok. 13:00
Komisji Eduk. Narod. …………............... IV ksiądz godz. 9:00  

13 stycznia 2014 r. poniedziałek
Pileckiego 11(nr 11- 20)............... I ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 13 ............................... I ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 11(nr 1-10)................. II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 9 ................................ II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 17 (nr 1-10).............. III ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 15 ............................ III ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 17(nr 11-20)............ IV ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 19 ........................... IV ksiądz godz. 16:30  

14 stycznia 2014 r. wtorek
Pileckiego 25(nr 1 – 10) ..........I  ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 23........................... I  ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 25(nr 11 – 20) ....... II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 27 .......................... II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 29 ...................... .. III ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 2 ........................ IV ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 8 ........................ IV ksiądz godz. 16:30

15 stycznia 2014 r. środa
Sikorskiego 12 (1-10) ....................I ` ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 10 ............................... I  ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 12 (nr 11 – 20) ........... II ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 14 ................................II ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 18 (nr 41- 50) ……….III Ksiądz godz. 1500  
Sikorskiego 16   .............................III ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 18 (nr 1 – 40)  ….….. IV ksiądz godz. 15:00

16 stycznia 2014 r. czwartek
Kleeberga 1 .................................... I ksiądz godz. 15:00
Kleeberga 4 .................................II ksiądz godz. 15:00
Kleeberga 3 .................................II ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 45  ............................... III ksiądz godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 31A  ....... IV ksiądz godz. 15:00

17 stycznia  2014 r. piątek
Kleeberga 6 (1 – 10)..................... I ksiądz godz. 15: 00
Kleeberga 5 ..................................I ksiądz godz. 16:30
Kleeberga 6 (11 – 20)................II  ksiądz godz. 15: 00
Kleeberga 7 ................................II ksiądz godz. 16:30
Kleeberga 11 ............................III ksiądz godz. 15:00
Kleeberga 12 ............................III ksiądz godz. 16:30
Sucharskiego 1 .........................IV ksiądz godz. 15:00

18 stycznia 2014 r.  sobota
W. Pola, M. Rataja, Glogera .......... 2 księży od godz. 9:00
(jeden ksiądz zaczyna od ul W. Pola, drugi od ul. Glogera)

Daliowa ................................... III ksiądz godz. 9:00
Różana .................................... IV ksiądz godz. 9:00

20 stycznia  2014 r. poniedziałek                  
Kleeberga 10 (1 – 10)...................I ksiądz godz. 15:00                
Kleeberga 9 ..................................I ksiądz godz. 16:30
Kleeberga 10 (11 – 20)................II ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 3 ........................... II ksiądz godz. 16:30
Sucharskiego 2 ..........................III ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 4 ..........................IV ksiądz godz. 15:00          

21 stycznia 2014 r. wtorek
Sucharskiego 5 ......................... I ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 7 ........................ II ksiądz godz. 15:00
Berlinga 4 (1 – 10) ................. III ksiądz godz. 15:00
Berlinga 1 ............................... III ksiądz godz. 16:30
Berlinga 4 (11 – 20) ............... IV ksiądz godz. 15:00
Berlinga 2 .............................. IV ksiądz godz. 16:30

22 stycznia  2014 r. środa
Berlinga 3 ................................... I ksiądz godz. 15:00
Berlinga 10A (1 – 10) ............... II ksiądz godz. 15:00
Berlinga 6 ................................. II ksiądz godz. 16:30
Berlinga 10A (11 – 20) ........... III ksiądz godz. 15:00
Berlinga 8 ................................ III ksiądz godz. 16:30
Berlinga 7 ............................... IV ksiądz godz. 15:00

23 stycznia 2014 r. czwartek
Berlinga 12 (1 – 10)........................ I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 1 ............................. I ksiądz godz. 16:30
Berlinga 12 (11 – 20)..................... II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 5 i 6 (dom jedn) .... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 3 ........................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 9............................ IV ksiądz godz. 15:00

24 stycznia 2014 r. piątek
Madalińskiego 7 (1 – 10) ................. I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 11 ............................ I ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 7 (11 – 20) ............. II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 13 ........................... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 15.......................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 19 ……….. ......... IV ksiądz godz. 15:00

25 stycznia 2014 r. sobota
Nasturcjowa ............................. I ksiądz godz. 9:00
Goździkowa ........................... I ksiądz godz. 10:30
Makowa .................................. II ksiądz godz. 9:00
Lawendowa ........................... II ksiądz godz. 10:00
Irysowa ................................. II ksiądz godz. 12:00
Liliowa .................................. III ksiądz godz. 9:00
Nagietkowa ......................... III ksiądz godz. 10:00
Kwiatowa ............................ III ksiądz godz. 12:30
Palmowa ................................ IV ksiądz godz. 9:00
Malwowa ............................... IV ksiądz godz. 9:30
Kameliowa ........................... IV ksiądz godz. 13:00

27 stycznia 2014 r. poniedziałek
Madalińskiego 17(1 – 10)..................................  I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 21 .............................................. I  ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 17(11 – 20)............................... II  ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 23  ...........................................   II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 27 i domy jednorodzinne - dwóch księży godz. 15:00

28 stycznia 2014 r.  wtorek
Roweckiego Grota 2 ..................................... I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 4 .................................... II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 5 ................................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 25 ........................................IV ksiądz godz. 15:00

29 stycznia 2014 r.  środa
Roweckiego Grota 18 (1 -10)................................ I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 21 ........................................... I ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota 18 (11 – 20)…........................ II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 23 .......................................... II ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota. 9 (I i II klatka)..................... III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 9 (III i IV klatka).................. IV ksiądz godz. 15:00

30 styczeń 2014 r. czwartek
Roweckiego Grota6. ..................................... I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 7 ....................................II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota  20.................................III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota25.................................. IV ksiądz godz. 15:00

31 styczeń  2014 r. piątek
Hubalczyków 3 ....................................................  I ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 7 ................................................... II ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 9 .................................................. III ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 11 ............................................... IV ksiądz godz. 15:00

1 lutego 2014 r. sobota
Frezjowa ...................................................I ksiądz godz. 10:00
Astrowa i Chabrowa ................................ I ksiądz godz. 12:00
Fiołkowa ................................................. II ksiądz godz. 10:00
Azaliowa ................................................. II ksiądz godz. 12:00

3 lutego  2014 r. poniedziałek
Bohaterów Warszawy 31………………………...I ksiądz godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 33………………………..II ksiądz godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 35............................... III ksiądz od godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 37 ..............................IV ksiądz od godz. 15:00

4  lutego 2014 r. wtorek
Hubalczyków 13 ................................................  I ksiądz od godz. 15:00
Hotel Pielęgniarek ................................................... II ksiądz godz. 15:00
Ks. Pędzicha i ul. Ostrowska (str. Prawa)…………. II ksiądz godz. 16:00
Blok TBS Nr 119; Al. Jana Pawła II – (klatki 1–5)...…… III ksiądz godz. 10:00
Blok TBS Nr 119; Al. Jana Pawła II (klatki 6 – 11)...........IV ksiądz godz. 10:00

5 lutego 2014 r. środa
Dom prywatny za szpitalem, ul. Stańskiego, ul. Chojnowskiego,
ul. Ostaszewskiego i ulicy przyległej – domy prywatne jeden  ksiądz
Ul. Cieplińskiego 6  trzech księży

Porządek kolędy w parafii Św. Antoniego

Wtorek  7 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 13 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 17 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 17A – 1 ks.

Środa 8 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 10 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 14 – 1 ks.
ul. 11 Listopada 19 – 2 ks.

Czwartek 9 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 10A – 2 ks.
ul. Prądzyńskiego 17 – 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 19 – 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 21 – 1 ks.

Piątek 10 styczeń
Godz. 15.00
ul. Prądzyńskiego 1 – 2 ks.
ul. Prądzyńskiego 23 – 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 23A – 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 23B – 1 ks.

Sobota 11 styczeń
Godz. 9.30
ul. Kopernika 10, Kopernika (domy pryw.),
Przechodnia - 1 ks.
ul. Gomulickiego (domy pryw.) i Skryta  - 1 ks.
ul. Piłsudskiego i Starosy Kosa (domy pryw.) - 1 ks.
ul. Szkolna  - 1 ks.
ul. Dobrzańskiego 4 – 1 ks.
                  
Poniedziałek 13 styczeń
Godz. 15.00
ul. Dobrzańskiego 12 i 14 – 3 ks.
ul. Starosty Kosa 8 – 1 ks.
ul. Hallera (domy pryw.), 11 Listopada str. lewa (domy pryw.)   -  1 ks.

Porządek kolędy w parafii Zbawiciela Świata

07 stycznia - Wtorek
Modrzejewskiej 11 - 1 ksiądz
Modrzejewskiej 13 - 1 ksiądz
Modrzejewskiej 17 - 1 ksiądz

08 stycznia - Środa
Modrzejewskiej 15 - 1 ksiądz
Modrzejewskiej 19 - 1 ksiądz
Modrzejewskiej 21 - 1 ksiądz

09 stycznia - Czwartek
Jaracza 2 - 1 ksiądz
Jaracza 4 I, III klatki - 1 ksiądz
Jaracza 4 i 8 IV klatka - 1 ksiądz
Jaracza 8 I, III klatki - 1 ksiądz

10 stycznia - Piątek
Jaracza 14 - 1 ksiądz
Jaracza 4A - 1 ksiądz
Jaracza 6 - 1 ksiądz
Jaracza 8A - 1 ksiądz

11 stycznia - Sobota
Kasprzaka i Kędzierskiego - 1 ksiądz
Okrzei, Krzesickiego, Wysockiego - 1 ksiądz
Powstańców i 6 września - 1 ksiądz
Stefczyka - 1 ksiądz

13 stycznia - Poniedziałek
Jaracza 10 - 1 ksiądz
Jaracza 12 I, III klatki - 1 ksiądz
Jaracza 12 i 16 IV klatka - 1 ksiądz
Jaracza 16 I, III klatki - 1 ksiądz

Porządek kolędy w Parafii Św. Wojciecha

7. I. (wtorek)
Partyzantów 12, 14, 16 – 3 księży.

8. I. (środa)
5 Pułku Ułanów – 2 księży; Wspólna – 1 ksiądz.

9. I. (czwartek)
Batalionu Czwartaków i Fabryczna – 1 ksiądz; Gen. Turskiego – 2 księży.

10. I. (piątek)
Koszarowa 6 - 2 księży; Legionowa i Krzemińskiego – 1 ksiądz,

11. I. (sobota)
Energetyczna i Łomżyńska – 1 ksiądz; Nowa Wieś Wschodnia (Leśniewo) – 2 księży - od godz. 9.00

13. I. (poniedziałek)
I Armii WP 42 – 2 księży; Legionowa 15 – 1 ksiądz.

Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00. W soboty od godz. 9.00.

Zobacz również:


Wasze opinie



Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.


OSTROLECZANIN
10:41
07-01-2014
A CZEMU NIE MA TERMINÓW KOLĘDY Z KOŚCIOŁA NA STACJI?

Gość
11:42
07-01-2014
OSTROLECZANIN  napisał(a):
A CZEMU NIE MA TERMINÓW KOLĘDY Z KOŚCIOŁA NA STACJI?

Zapytaj w Parafii :)

anty
14:59
07-01-2014
Nie wpuszczam zboków w sukienkach bo nie mam pieniędzy,a w domu są dzieci płci męskiej.

max
15:23
07-01-2014
anty  napisał(a):
Nie wpuszczam zboków w sukienkach bo nie mam pieniędzy,a w domu są dzieci płci męskiej.

Głupota jest sprawą prywatną a skutki społeczne....

ona
16:00
07-01-2014
@anty    
Najwyzszy czas,zebys zainteresowal/a sie ilu dewiantow jest wsrod nauczycieli,lekarzy,prawnikow i wielu reprezentantow innych profesji,ale o tym cicho,sza!Jest nagonka tylko na kosciol katolicki,ktora ma w tym cel.Jaki? o tym wiedza ci,ktorzy mysla samodzielnie.Wiec zanim cos napiszesz...zastanow sie troche...no chyba,ze chcesz byc taki/a "na czasie"
Zycze pomyslnosci w hodowli wlasnej glupoty!!

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

KALENDARZ IMPREZ
sierpień 2014
PnWtŚrCzPtSoNd
 
28
 
29
 
30
 
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31



O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
eOstrołęka © 2006 - 2014 CYBERMEDIA
       czas: 0.14 s.