2018-03-14T09:24:47+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Kolizja dwóch osobówek w Olszewo-Borkach

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Wczoraj przed południem w miejscowości Olszewo-Borki doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Sprawczyni zdarzenia – 61-letnia kobieta kierująca audi, ukarana została mandatem w wysokości 500 złotych.

Do kolizji doszło kilkanaście minut przed godziną 10:00 na skrzyżowaniu ulic Szymanowskiego i Dunikowskiego w Olszewie-Borkach. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe – audi i citroen. Za kierownicą niemieckiego auta siedziała 61-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, francuskim pojazdem kierowała zaś 42-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wykonujących na miejscu czynności, kierująca audi zignorowała znak „ustąp pierwszeństwa przejazdu” doprowadzając tym samym do zderzenia z citroenem. Obie panie uczestniczące w kolizji były trzeźwe. Na sprawczynię nałożono mandat karny w wysokości 500 złotych a jej konto kierowcy uszczupliło się o 6 punktów karnych – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy policji w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca kolizji oraz usuwaniu jej skutków udział brały dwa zastępy strażackie z Ostrołęki oraz Olszewa-Borek.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.