2018-12-20T16:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Kolizja dwóch osobówek w Ponikwi Dużej

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
W środę, 19 grudnia w miejscowości Ponikiew Duża (gmina Goworowo) doszło do kolizji dwóch osobówek. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą medycy przewieźli do szpitala.

Do wypadku doszło po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu DK 60 z drogą powiatową relacji Ostrołęka Goworowo. W kolizji uczestniczyli kierowcy dwóch aut osobowych. Zarówno opel jak i audi poruszały się w tym samym kierunku. Z policyjnych ustaleń wynika, że 51-letnia kobieta kierująca oplem nie zachowała bezpiecznej odległości od znajdującego się przed nią audi. Kierowca audi zamierzając skręcić w lewą stronę zatrzymał się by przepuścić pojazdy jadące z przeciwnego kierunku. Kierująca oplem nie zdążyła wyhamować i uderzyła w tył audi.

- Kobieta kierująca oplem doznała urazu klatki piersiowej i została zabrana do szpitala. Z uwagi na obrażenia jakich doznała nie była ona w stanie poddać się badaniu alkomatem, dlatego też została od niej pobrana krew do badań określających stan trzeźwości.

Po wypadku oba pojazdy zatrzymały się na środku jezdni blokując całkowicie dk-60. Rozbite auta zostały usunięte z jezdni po przybyciu służb ratunkowych a przejazd „krajówką” odblokowano.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.