2017-10-17T10:39:13+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Kolizja z „elką” na Starym Mieście [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
We wtorek, 17 października na ulicy Kilińskiego w Ostrołęce doszło do kolizji, w której uczestniczył osobowy seat i pojazd nauki jazdy z kursantem. Na miejscu interweniowała policja.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8:00, we wtorek, 17 października. Według wstępnych ustaleń kierująca seatem zamierzała skręcić w prawo w ulicę Sienkiewicza, podobnie jak jadąca przed nią „elka”. Jednak seat zbyt wcześnie zjechał na prawy pas, który obecnie jest wyłączony z ruchu.

- Kursantka była przekonana, że kierująca seatem zjeżdża na parking, dlatego też skręciła na pas do jazdy w prawo zajeżdżając tym samym drogę seatowi. Szczęśliwie w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Uszkodzone nieznacznie zostały oba pojazdy. Sprawczyni zdarzenia, 29-letnia kierująca seatem, ukarana została mandatem w wysokości 220 złotych oraz 6 punktami karnymi – powiedział nam asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Za kierownicą „elki” siedziała 18-letnia kursantka. Instruktorem był 65-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również