2018-04-17T12:02:08+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Kolizyjny poniedziałek na ostrołęckich ulicach

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
W poniedziałek, 16 kwietnia w Ostrołęce doszło do trzech niegroźnych kolizji. Przyczyną każdej z nich było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Sprawcy dwóch zdarzeń otrzymali mandaty karne, jeden został pouczony.

Do pierwszej kolizji doszło około godziny 14:30 na skrzyżowaiu ulic Hallera i Dzieci Polskich. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe – ford i vw. Sprawcą okazał się kierowca forda, który wymusił pierwszeństwo przejazdu. Ukarany został mandatem oraz punktami karnymi. Obaj uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Do kolejnej kolizji doszło kilka minut po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu ulic Inwalidów Wojennych i Prądzyńskiego. W zdarzeniu uczestniczył kierowca audi i daewoo. Jak wynika z policyjnych ustaleń, do zdarzenia doprowadził kierowca koreańskiego auta, który wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym kierowcy audi. W Przypadku tego zdarzenia, sprawca został pouczony. Obaj uczestnicy byli trzeźwi.

Do trzeciej kolizji doszło około godziny 16:30 na ulicy Kleeberga. Według policyjnych ustaleń, kierująca samochodem marki land rover wyjeżdżając z parkingu wymusiła pierwszeństwo na kierującej toyotą. Kobieta ukarana została mandatem a do jej konta kierowcy przypisano 6 punktów karnych. Obie panie kierujące autami biorącymi udział w kolizji były trzeźwe.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również