2017-03-22T20:41:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

"Konkurs Młodych Talentów" w Sp Nr 10 [ZDJĘCIA]

0
0
0
21 marca, w Szkole Podstawowej Nr 10 w ramach pierwszego dnia wiosny odbył się "Konkurs Młodych Talentów".

Konkursowe jury w składzie: p. Wioletta Dziedzicka, p. Barbara Klemendorf, p. Katarzyna Domian, p. Anna Zarzycka i p. Honorata Kierkun obejrzało 27 prezentacji scenicznych. Wokaliści (soliści, duety) oraz instrumentaliści wykonywali wybrany przez siebie utwór. W przerwie występów publiczność mogła obejrzeć pokaz zespołu tanecznego z klasy 6D.

Najwyższe noty wśród jurorów otrzymała Elżbieta Galara z klasy 6A, która została okrzyknięta ,,talentem dziesiątki".

Ponadto w kategorii wokalnej I miejsce wywalczył Bartosz Gumkowski z klasy 4F, II miejsce zajęły Krysia Podsiadlik z klasy 6D i Aleksandra Bagińska z klasy 6B, III miejsce w tej kategorii otrzymały Anna Marczak i Maja Gnatowska z klasy 4D.

Wyróżnieni zostali: Zofia Pons z 6A i Bartosz Kłak z 6D. W kategorii -  gra na instrumentach, I miejsce zajął Bartosz Leszka z klasy 6B, II miejsce - Adam Mieszczak z klasy 4F, III miejsce i nagrodę publiczności otrzymał Maciej Pędzich z klasy 4A. Wyróżnienie otrzymali: Piotr Grabowski - 5B i Igor Gąska 4A.

Organizatorzy konkursu: M. Kubicka, A. Zarzycka, D. Mierzejewska, B. Klemendorf, E. Denkiewicz, W. Dziedzicka i K. Kądewicz.
Nagrody w postaci statuetek i upominków ufundowała Rada Rodziców.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również