2017-03-22T20:41:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

"Konkurs Młodych Talentów" w Sp Nr 10 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
21 marca, w Szkole Podstawowej Nr 10 w ramach pierwszego dnia wiosny odbył się "Konkurs Młodych Talentów".

Konkursowe jury w składzie: p. Wioletta Dziedzicka, p. Barbara Klemendorf, p. Katarzyna Domian, p. Anna Zarzycka i p. Honorata Kierkun obejrzało 27 prezentacji scenicznych. Wokaliści (soliści, duety) oraz instrumentaliści wykonywali wybrany przez siebie utwór. W przerwie występów publiczność mogła obejrzeć pokaz zespołu tanecznego z klasy 6D.

Najwyższe noty wśród jurorów otrzymała Elżbieta Galara z klasy 6A, która została okrzyknięta ,,talentem dziesiątki".

Ponadto w kategorii wokalnej I miejsce wywalczył Bartosz Gumkowski z klasy 4F, II miejsce zajęły Krysia Podsiadlik z klasy 6D i Aleksandra Bagińska z klasy 6B, III miejsce w tej kategorii otrzymały Anna Marczak i Maja Gnatowska z klasy 4D.

Wyróżnieni zostali: Zofia Pons z 6A i Bartosz Kłak z 6D. W kategorii -  gra na instrumentach, I miejsce zajął Bartosz Leszka z klasy 6B, II miejsce - Adam Mieszczak z klasy 4F, III miejsce i nagrodę publiczności otrzymał Maciej Pędzich z klasy 4A. Wyróżnienie otrzymali: Piotr Grabowski - 5B i Igor Gąska 4A.

Organizatorzy konkursu: M. Kubicka, A. Zarzycka, D. Mierzejewska, B. Klemendorf, E. Denkiewicz, W. Dziedzicka i K. Kądewicz.
Nagrody w postaci statuetek i upominków ufundowała Rada Rodziców.

Zapraszamy do galerii zdjęć.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również