2017-05-30T10:02:25+02:00 eOstroleka.pl 2 1 5 100%
Ostrołęka,

Konkurs MZK Ostrołęka: Zrób model autobusu z materiałów wtórnych i wgraj 1000 złotych

REKLAMA
REKLAMA
5
0
0
Miejski Zakład Komunikacji organizuje konkurs o tematyce związanej z ekologią. Zadaniem uczestników jest stworzenie modelu autobusu z materiałów wtórnych. Na zwycięzcę czeka 1000 złotych nagrody głównej.

Konkurs „Ekobus” organizowany przez MZK Ostrołęka skierowany jest do uczniów ostrołęckich szkół oraz wszystkich zainteresowanych. Przedmiotem konkursu jest własnoręczne stworzenie modelu miejskiego autobusu wykonanego w jak największym stopniu z surowców wtórnych (kartonów, puszek, nakrętek, papieru).

Celem konkursu jest propagowanie idei czystego środowiska, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, zaangażowanie dzieci w działania proekologiczne, pobudzenie wyobraźni plastycznej dzieci, wykorzystanie odpadów jako materiału do działań artystycznych, zachęcenie do korzystania z komunikacji miejskiej.

Konkurs trwa do 15 września 2017 roku. Wykonane modele należy dostarczyć w w/w terminie do sekretariatu organizatora. Do pracy konkursowej należy dołączyć opis: imię i nazwisko lub nazwę placówki, grupę wiekową/klasę, nr kontaktowy. Prace konkursowe mogą być zgłaszane grupowo.

Zwycięzcy konkursu otrzymają następujące nagrody:
I miejsce – dyplom + nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł
II miejsce – dyplom + nagroda pieniężna w wysokości 500 zł
III miejsce – dyplom + nagroda pocieszenia.

Szczegółowe warunki konkursu oraz regulamin znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej organizatora.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również