Ostrołęka, 08 lutego 2017, 21:44

Konkurs wierszy i piosenek w języku angielskim w ostrołęckiej „ósemce” [ZDJĘCIA]

fot. eOstrołęka.pl
3
0
1
Wychowankowie ostrołęckich przedszkoli publicznych wzięli udział w konkursie wierszy i piosenek w języku angielskim. Była to pierwsza edycja konkursu zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 8 w Ostrołęce.

I Międzyprzedszkolny Konkurs Wierszy i Piosenek w Języku Angielskim odbył się w środę, 8 lutego. Zmagania językowe zorganizowało Przedszkole Miejskie nr 8. Przedszkolaki włożyły wiele trudu w przygotowanie się do konkursu. Pięknie recytowały i śpiewały piosenki wzbogacając występy o elementy choreograficzne.

Prezentacje każdej z grup oceniało jury w skład którego weszli: wiceprezydent Ostrołęki – Grzegorz Płocha, przewodniczący Rady Miasta – Jerzy Grabowski, dyrektor Wydziału Oświaty Urzędu Miasta – Mirosław Rosak, przewodniczący Rady Osiedla Śródmieście – Leszek Piórkowski, dyrektor przedszkola - Iwona Mróz oraz przedstawiciel Rady Rodziców – Sylwia Kopczyńska.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu każdego z występów komisja konkursowa zdecydowała się nagrodzić wszystkie dzieci, które przystąpiły do językowych zmagań. Przedszkolaki otrzymały w nagrodę dyplomy oraz gry edukacyjne związane z językiem angielskim.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~IKS , 08:49 09-02-2017,   -
GRABOWSKI DO OBIEKTYWU APARATU NADYMA SIĘ, JAK KOGUT PRZED STOSUNKIEM.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~IKS , 08:49 09-02-2017,   -
GRABOWSKI DO OBIEKTYWU APARATU NADYMA SIĘ, JAK KOGUT PRZED STOSUNKIEM.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również