2017-09-04T11:05:36+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Krótkotrwała radość z łupu i finał w policyjnym areszcie

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
1
0
0
Zaledwie kilkanaście minut „cieszył” się swoją nową zdobyczą 29-letni złodziej. Mężczyzna ukradł rower o wartości około 2 tysięcy złotych. Wpadł dzięki nieumundurowanym policjantom, zaś skradziony przez niego rower trafił do prawowitego właściciela.

W piątek o godzinie 13:40 dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru z klatki jednego z bloków w Ostrołęce. Właściciel oszacował jednoślad na kwotę ponad 2000 złotych.

- Natychmiast we wskazany rejon pojechali policjanci zarówno umundurowani, jak i „po cywilnemu”. Dodatkowo komunikat o kradzieży wraz z opisem jednośladu trafił do wszystkich patroli na terenie Ostrołęki oraz powiatu. Sprawne działania funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania już kilkanaście minut później 29 – letniego podejrzanego o te przestępstwo mieszkańca Ostrołęki. Dzięki szybkim działaniom mundurowych właściciel odzyskał swój rower, a 29 – latek usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży. Te przestępstwo jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. To kolejny dowód na to, że szybkie zgłoszenie, to szybka reakcja. Widząc podejrzaną sytuację nie bądźmy obojętni i poinformujmy o tym policję, która przyjedzie na miejsce i sprawdzi daną sytuację – mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również