2017-03-20T12:49:12+01:00 eOstroleka.pl 2 1 20 50%
Polska,

Krystyna Pawłowicz ostro o mediach: "Kto czyta Wyborczą, czyta gadzinówkę współfinansowaną przez Sorosa"

10
10
8
Poseł PiS Krystyna Pawłowicz ostro skrytykowała niektóre media, które zarówno w Polsce, jak i w Europie wyraźnie sprzyjają polskiej opozycji, atakując rząd Beaty Szydło. Dostało się też samej opozycji nazwanej "targowicą", a także Towarzystwu Dziennikarskiemu, które wystosowało w czwartek list z przeprosinami do niemieckiej opinii publicznej.

- Drodzy Przyjaciele, budowane od lat partnerstwo i przyjaźń polsko-niemiecka są dziś zagrożone przez falę kłamliwej i agresywnej propagandy antyniemieckiej, zainicjowanej przez polskie władze i przywodzącej na myśl komunistyczną propagandę lat 60. Na pierwszych stronach prorządowych polskich mediów widzimy obraźliwe fotomontaże przedstawiające niemieckich przywódców i liderów Unii Europejskiej w mundurach Wehrmachtu w scenerii z czasów II wojny światowej. Z ust najważniejszych polityków polskiego obozu rządowego padają wobec Niemiec, państwa sojuszniczego i przyjaznego Polsce, oskarżenia o dominację i narzucanie swej woli Europie - tak brzmi początek listu, w którym Towarzystwo Dziennikarskie przeprasza niemiecką opinię publiczną za rzekome ataki polskich władz na władze niemieckie.

List Towarzystwa Dziennikarskiego spotkał się z ostrą reakcją poseł Krystyny Pawłowicz. Słynąca z ciętego języka poseł PiS w swoim stylu skrytykowała przeprosiny zamieszczone przez wspomnianą instytucję.

- Targowica polska najpierw przepraszała Rosjan w 2010 r. za reakcje Polaków na Smoleńsk, paliła im świeczki przyjaźni, a teraz rozwścieczona przegranymi wyborami błaga o wybaczenie swych niemieckich sponsorów, obrażając Polaków za ich reakcję obronną na ujawnienie medialnego ataku przeciwko Polsce niemiecko-szwajcarskiego koncernu wydawniczego Ringier Axel Springer - pisze Krystyna Pawłowicz. - Czyli lewackie, antypolskie, okołowyborcze Towarzystwo Dziennikarskie /nie mylić ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich z prezesem K. Skowrońskim, który potępił niemieckie ingerencje w wolność słowa w Polsce/ przyłączyło się otwarcie do Niemców przeciw Polsce, w której pasożytują. Kto czyta Wyborczą, czyta gadzinówkę współfinansowaną przez Sorosa - dodaje.Na koniec poseł Pawłowicz pozostawiła Polakom wybór jakie media wspiera i czyta - za lub przeciw Polsce. Zgadzacie się z tą opnią? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 12:55 20-03-2017,   -
taka prawda
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:47 20-03-2017,   -
[quote= ]taka prawda [/quote]
gogle "Komentarz Tygodnia: Spiskowcy Sorosa"
odpowiedz   •   oceń :  
~xyz , 15:02 20-03-2017,   -
Jakim cudem to pomiotło zostało posłem?
Jakim popaprańcem trzeba być, by głosować na "to coś"?

.
odpowiedz   •   oceń :  
~fan , 16:31 20-03-2017,   -
także zarówno TV TRWAM i reżymowe TVP to media glownego ścieku.  Krzyżaccy też powoływali się na N M Pannę i sfałszowali bullę papieską
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:48 20-03-2017,   -
[quote=xyz ]Jakim cudem to pomiotło zostało posłem?
Jakim popaprańcem trzeba być, by głosować na "to coś"?
[/quote]

tobie to wszystko jedno, bo z twoim intelektem to i tak zawsze robił byś najgorsze prace, ale są w Polsce osoby, które wiele tracą na tym że jesteśmy gospodarką uzupełniającą niemiec (kolonią) a nie gospodarką niezależną z pełnowartościowymi miejscami pracy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:05 20-03-2017,   -
[quote=xyz ]Jakim cudem to pomiotło zostało posłem?
Jakim popaprańcem trzeba być, by głosować na "to coś"?

. [/quote]
Czytelnik gadzinówki.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:58 20-03-2017,   -
[quote= ]taka prawda [/quote]
to ty, Krycha jesteś gadziną
odpowiedz   •   oceń :  
~Andy , 22:16 20-03-2017,   -
Znowu się nażarła kaczego sadła i złogi złego cholesterolu w tętnicach upośledzają jej zdolność logicznego rozumowania. :D  
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 12:55 20-03-2017,   -
taka prawda
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również