2018-03-13T12:45:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Sport,

Kto nas czyta? Garść statystyk za 2017 rok

REKLAMA
0
0
Choć jest już połowa marca, czytelnikom naszego serwisu sportowego winni jesteśmy podziękowania za bardzo dobry 2017 rok. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na kolejne miesiące i lata.

24 stycznia 2017 roku uruchomiliśmy nową odsłonę serwisu sportowego. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bowiem sport.eostroleka.pl jest przystosowany do oglądania na urządzeniach mobilnych i także dzięki temu odnotowaliśmy znaczący wzrost liczby odsłon naszych newsów. Po sukcesie działu Sport zmodernizowaliśmy całą stronę - jest ona responsywna, a to zwiększa komfort czytania.

Dla klubów z regionu uruchomiliśmy program patronatów medialnych, a za zamieszczanie nadesłanych informacji o wydarzeniach nie pobieramy opłat (dodajmy, że nie wszyscy tak robią), relacjonujemy również zdecydowaną większość wydarzeń sportowych na terenie miasta, łącznie ze sportem dzieci i sportowymi akcjami charytatywnymi.

Za każdą z ponad 1,8 mln odsłon w 2017 roku - dziękujemy! Zachęcamy do współpracy z naszym działem sportowym (sport@eostroleka.pl) oraz reklamowym (reklama@eostroleka.pl) - oferujemy atrakcyjne pakiety reklamowe również na serwis sportowy. Więcej szczegółów na poniższej infografice.