2018-05-09T16:39:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Letnie kino plenerowe już w najbliższy piątek [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
W piątkowy wieczór pierwszy z tegorocznych seansów letniego kina plenerowego, które rozstawione zostanie na stadionie przy ulicy Witosa. Wyświetlone zostaną dwa filmy: "La la land" i "Dziewczyna z pociągu".

W ramach letniego kina plenerowego zobaczymy dwa znane, nagradzane filmy, które cieszyły się dużą popularnością w kinie Jantar.  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21.30.

Pierwszym filmem, który zostanie wyświetlony jest La La Land. Produkcja otrzymała Oscara za najlepszy film 2016 roku. Piękna musicalowa muzyka, wspaniali aktorzy i złota era Hollywood. W rolach głównych Emma Stone i Ryan Gosling.

O 23.45 przeniesiemy się do amerykańskiego miasteczka, w którym spotkamy Rachel "Dziewczynę z pociągu" (The Girl on the Train). Film ten to adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Emily Bunt za rolę pierwszoplanową została nominowana do nagrody BAFTA.Organizatorzy przygotowali dla widzów sto leżaków i sto koców. Zachęcamy również do zabrania własnych siedzisk. Przez cały czas będzie można skorzystać z oferty foodtrucków "Rewia smaków", które od piątku do niedzieli gościć będą w Ostrołęce.Ostrołęka,letnie kino plenerowe,Dni Ostrołęki,La la land,Dziewczyna z pociągu,foodtruck,Rewia smaków

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.