2018-01-01T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Lotto online czy w kolekturze?

REKLAMA
REKLAMA

Przez dziesiątki lat gra w Lotto kojarzyła się niezmiennie z kolekturą – to tam dokonywano zakupu losów i skreślano numery lotto, które miały stanowić przepustkę do wielkich wygranych. Kolektury skupiały od zawsze miłośników gry w Lotto – jednak przyszedł taki moment, gdy nowe pokolenia graczy w loterie liczbowe zaczęły coraz rzadziej odwiedzać kolekturę. Przyczyną jest bez wątpienia dynamiczny, zapracowany styl życia – i niechęć do tracenia cennego czasu w kolejce do kolektury. Poza tym młode pokolenie graczy – a coraz częściej także starsi gracze – wybierają najwygodniejszą formę gry w lotto, czyli lotto przez Internet.

 

Lotto online – zagrasz nie wychodząc z domu

W dzisiejszych czasach każdy z nas najbardziej ceni sobie wygodne, mało czasochłonne i proste rozwiązania. Nie dziwi zatem rosnąca popularność gry w lotto przez Internet. Kilkoma kliknięciami myszki kupisz losy i wytypujesz numery lotto – i zajmie Ci to zaledwie chwilę. Nie musisz pilnować godzin otwarcia kolektury, stać w kolejce po losy i pospiesznie wypełniać kuponu lotto. Zagrasz zawsze wtedy, gdy będziesz miał ochotę powalczyć o wysokie wygrane; nawet wtedy, gdy przypomnisz sobie o losowaniu lotto na parę godzin przed losowaniem, a nie będziesz miał możliwości udać się do kolektury.

Gra w lotto online odbywa się na dokładnie tych samych zasadach, jak gra w kolekturze. Skreślasz zatem taką samą ilość numerów lotto, walczysz o te same wygrane i bierzesz udział w tych samych kumulacjach. Ale to nie koniec korzyści – grając online, zyskujesz dostęp do światowego lotto. Jeśli dotąd tylko słyszałeś o Powerball, Mega Millions, EuroMillions, SuperEnalotto czy Eurojackpot – teraz wreszcie możesz wziąć w nich udział. Kiedyś musiałbyś zadowolić się okazyjnym zakupem losów podczas pobytu zagranicą – dziś nie ogranicza Cię miejsce pobytu, pora dnia i nocy czy zasobność portfela. Wszak wystarczy zaledwie kilka – kilkanaście złotych, aby zakupić los dowolnej loterii liczbowej i powalczyć nawet o miliardy złotych!

 

Najwygodniejszy sposób na poznanie wyników losowania lotto

Przed erą gry w lotto online, sposoby na poznanie wyników losowania lotto były dwa – oglądanie wyników lotto na żywo bądź sprawdzenie zwycięskich liczb w kolekturze. To pierwsze rozwiązanie wymagało przebywania w domu, przed telewizorem o określonej porze; to drugie – osobistej fatygi do kolektury. A dziś wystarczy dostęp do Internetu – i wyniki losowania Dużego Lotka i każdej innej loterii liczbowej (polskiej i światowej) znajdziesz w Internecie. Niezwłocznie po zakończonym losowaniu wyniki pojawią się na stronie www, wraz z wysokością wygranych. Trudno wyobrazić sobie bardziej komfortowy sposób na zdobycie milionów! Nie zastanawiaj się zatem ani chwili dłużej – już teraz załóż konto gracza na sprawdzonej stronie oferującej grę w lotto i rozpocznij emocjonującą grę o wielkie pieniądze.

REKLAMA