2017-12-13T14:07:10+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Łyse pomogło Mikołajowi [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Urząd Gminy w Łysych
0
0
0
Z ogromnym zainteresowaniem spotkał się świąteczny koncert przygotowany w ramach akcji Pomagamy Mikołajowi, który odbył się w minioną niedzielę w Łysych.

Koncert przygotowała społeczność Publicznego Gimnazjum w Łysych oraz Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych. Na scenie wystąpił Wojciech Dudkowski (wokal, gitara) oraz Wojciech Drężek (akordeon) - muzycy z zespołu „Droga na Ostrołękę”. Usłyszeliśmy kilka piosenek w świątecznych aranżacjach. Swój występ mieli również uczniowie szkoły podstawowej oraz uczennice i absolwentki gimnazjum.

Kiedy na scenie rozbrzmiewały mikołajkowo-świąteczne utwory, tuż obok trwał kiermasz ozdób świątecznych. W tym roku dominowały stroiki, bombki, choinki w różnych bożonarodzeniowych wariacjach. Były też aniołki, kartki i gwiazdki. Wszystkie ozdoby przygotowali uczniowie przy pomocy rodziców i nauczycieli, a także zaprzyjaźnione z nami osoby z Pracowni Artystycznej „Słodka Pasja” z Łysych, Świetlicy opiekuńczo - wychowawczej „Uśmiech Dzieci” z Łysych i Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Chatka Puchatka”  w Łysych.

Na gości mikołajkowego spotkania czekały kawa, herbata i słodkości w kawiarence oraz małe co nieco w kąciku smaków. Powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której nabyć można było los, za którym czekały drobne upominki.

Zakończenie imprezy umiliła obecność św. Mikołaja. Najmłodsi uczestnicy koncertu mieli okazję potwierdzić mu swoje grzeczne zachowanie przez cały rok i szepnąć na ucho, co chcieliby otrzymać pod choinkę.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również