2017-04-04T11:28:08+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

Maciej Wiśniewski z II LO laureatem Olimpiady Wiedzy o Prawie

REKLAMA
REKLAMA
1
0
2
Maciej Wiśniewski, uczeń kl. 3b w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce został laureatem XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie. To nie pierwszy jego udział w tego typu prestiżowym konkursie. Ma na swoim koncie uczestnictwo w poprzedniej edycji ww. olimpiady, a także w Olimpiadzie Historycznej, Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

Maciek ma rozległe zainteresowania skoncentrowane wokół historii i nauk pokrewnych. Od pierwszej klasy uczęszcza na zajęcia koła historyczno - politologicznego. Jest niezwykle pilnym, sumiennym oraz zdolnym uczniem, konsekwentnie i wytrwale rozwijającym swoje pasje humanistyczne, stale pogłębiającym wiedzę.

Serdecznie gratulujemy Maćkowi tak dużego sukcesu. Gratulacje kierujemy również pod adresem dra hab. Jana Mironczuka - opiekuna merytorycznego, jak również rodziców ucznia. Uzyskanie statusu Laureata Olimpiady to piękne podsumowanie nauki  II Liceum, a także obiecujący początek nowego etapu w życiu. Życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i w podejmowaniu kolejnych wyzwań!
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Charrry , 16:01 04-04-2017,   -
SUPPER Kolego :) niezle pocisleees ;d moja mordda sloter geonk szirt
odpowiedz   •   oceń :  
~vąski , 16:07 04-04-2017,   -
k00zacko mordeczko dalszyk sukcesuw w nałce
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Charrry , 16:01 04-04-2017,   -
SUPPER Kolego :) niezle pocisleees ;d moja mordda sloter geonk szirt
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również