2018-09-15T14:20:42+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Makabryczny wypadek w Ulaskach. Poszkodowanych zostało osiem osób [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP w Makowie Mazowieckim
0
0
0
Pięcioro nastolatków i trzyosobowa rodzina z kilkumiesięcznym dzieckiem, łącznie osiem osób zostało w wyniku bardzo groźnego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Ulaski na DW-626. W akcji ratunkowej uczestniczył m.in. śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło o godzinie 21:20. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący peugeot 18 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego jadąc z Makowa Mazowieckiego w kierunku Gąsewa podjął manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z przyczepą, uderzył w tylne koło przyczepy i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym peugeot, w którym podróżowała trzy osobowa rodzina z kilku miesięcznym dzieckiem – mieszkańcy powiatu makowskiego.

- W wyniku tego zderzenia ciężkich obrażeń ciała doznał 18 - letni kierujący peugeot, który został zabrany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Czterech pasażerów w wieku 17 i 18 lat trafiło do szpitala. Wszyscy to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego. Trzy osobowa rodzina również została zabrana do szpitala, na szczęście nie odnieśli oni poważnych obrażeń ciała – informuje Monika Winnik, rzecznik prasowy makowskiej policji.

26 – letnia kierująca Peugeotem oraz 23 – letni kierujący ciągnikiem byli trzeźwi.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również