2017-01-27T09:30:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Metamorfozy dla kobiet w Galerii Bursztynowej

REKLAMA
REKLAMA

Galeria Bursztynowa ogłosiła kolejną akcję modową kierowaną do kobiet, które mają dość swojego dotychczasowego wyglądu i chcą go zmienić. W jej ramach uczestniczki poddane zostaną pełnej metamorfozie. Nagrodą główną w konkursie jest weekend dla dwóch osób w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Otwierasz szafę i uważasz, że nie masz co na siebie włożyć? Nie potrafisz dobrać odpowiednich fasonów i rozmiarów ubrań do swojej figury oraz nie masz czasu, aby zadbać o swoje włosy i twarz?

Zgłoś się do udziału w akcji pn. "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy", którą Galeria Bursztynowa przygotowała dla swoich klientek z okazji Dnia Kobiet. Właśnie ruszył pierwszy etap akcji, czyli przyjmowanie zgłoszeń.

W akcji mogą wziąć udział kobiety, które ukończyły 18 lat i przesłały formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.galeriabursztynowa.com.pl . Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 lutego br.

Galeria Bursztynowa wybierze 5 wspaniałych kobiet, które czują potrzebę zmiany swojego dotychczasowego wyglądu. Finalistki powalczą także o cenne nagrody w konkursie, który przeprowadzony zostanie na facebookowym fanpage'u centrum handlowego. Łączna wartość metamorfozy dla uczestniczek to ok. 6 000 zł.

Jedna z laureatek otrzyma NAGRODĘ GŁÓWNĄ - weekend dla dwóch osób w Hotelu & SPA Natura Mazur w Warchałach.

Voucher pobytowy będzie obejmował: dwa noclegi w komfortowo wyposażonym pokoju dwuosobowym, dwa śniadania w formie bufetu z produktami regionalnymi, dwie obiadokolacje dla dwóch osób w Restauracji Poezja Smaków, 1000 zł do wykorzystania na zabiegi w SPA oraz wstęp do strefy Wellnes – czyli relaksu w ekskluzywnym świecie basenów i saun.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie www.galeriabursztynowa.com.pl
 
Zobacz materiał wideo:
 
Artykuł sponsorowany.
REKLAMA