2018-10-15T11:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 11 100%
Ostrołęka,

Michał Góras: „Polacy chcą młodych i aktywnych samorządowców” [WIDEO]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
11
0
0
O dokonującej się właśnie zmianie pokoleniowej w samorządach lokalnych, nierównym rozwoju północno-wschodniego Mazowsza, potrzebach mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz szansach związanych z budową elektrowni rozmawialiśmy z Michałem Górasem, kandydatem do sejmiku województwa mazowieckiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo rozmowy z Michałem Górasem – szefem gabinetu politycznego w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, który w tegorocznych wyborach samorządowych powalczy o mandat radnego sejmiku województwa mazowieckiego.

W rozmowie z Michałem Górasem poruszyliśmy niezwykle ważny dla mieszkańców Ostrołęki oraz całego subregionu problem nierównego rozwoju północno-wschodniej części Mazowsza, odbywającego się kosztem stale bogacącej się Warszawy. Nie mogliśmy także pominąć problemów komunikacyjnych, z którymi na co dzień borykają się ostrołęczanie, szans i ciężarów jakie niesie za sobą planowana budowa nowej elektrowni.

W interesujący sposób Michał Góras przedstawił także zmianę pokoleniową, która dokonuje się  właśnie w samorządach lokalnych oraz na ogólnopolskiej scenie politycznej.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.