2017-12-18T15:30:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Ostrołęka,

Miejska Wigilia już w najbliższy piątek

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
2
0
0
Szopka z żywymi zwierzętami, wspólne ubieranie choinek i śpiewanie kolęd to główne punkty Miejskiej Wigilii. Serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania mieszkańców Ostrołęki i odwiedzających nas gości.

Jak każdego roku, spotkanie odbędzie się na placu przy Domu Handlowym "Kupiec". O godzinie 11.00 pojawi się tam żywa szopka ze zwierzętami, która zawsze stanowi dużą atrakcję dla rodzin z dziećmi. Od godziny 13.00 zapraszamy przedszkolaki z opiekunami do udziału w świątecznych konkursach i zabawach. Prosimy o przyniesienie ze sobą własnoręcznie wykonanych ozdób, którymi udekorujecie choinki. Będzie można również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w bożonarodzeniowej scenerii.

O godzinie 16.00 na scenie pojawią się ostrołęccy muzycy – wokaliści Studia Piosenki Klubu Oczko, Adam Wołosz, Wojciech Dudkowski, Piotr Grzyb, Grzegorz Augustyniak, Artur Kaliszewski, Jakub Rutka i inni. Koncert przedświąteczny potrwa do godziny 18.00.

Nie zabraknie również świątecznych życzeń, które mieszkańcom złożą władze miasta z prezydentem Januszem Kotowskim i przewodniczącym Rady Miasta Jerzym Grabowskim. Będzie to okazja do podzielenia się opłatkiem i wspólnego kolędowania.

Spotkanie zakończy się o godzinie 18.00.

Władze miasta zapraszają również na Wieczór Sylwestrowy, który zakończy 2017 rok i rozpocznie 2018. Od godz. 23.00 do 1.00 na placu przed Galerią Bursztynową brzmieć będzie muzyka DJ AUGURIO. O godz. 24.00 życzenia noworoczne mieszkańcom Ostrołęki złoży Prezydent Miasta a potem oglądać będziemy pokaz fajerwerków. Wcześniej, kino Jantar zaprasza na dwa przedpremierowe seanse filmowe: godz.19.45 "I tak Cię kocham", godz.22.00 "Atak Paniki".

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.