2018-05-29T19:27:43+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Miejski Festiwal Dzieci

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Samorząd Miasta zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na imprezę, która odbędzie się w środę 30 maja 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce. Wpisujący się w obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka festiwal rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa cztery godziny.

Spotkanie będzie okazją do nagrodzenia dzieci wyróżniających się talentem artystycznym , kreatywnością i wiedzą. To grupa licząca około 40 laureatów z różnych dziedzin. Oprócz Listu gratulacyjnego od prezydenta Janusza Kotowskiego w ich ręce trafią „Bony edukacyjne” – nagroda, którą można przeznaczyć na dalszy rozwój swoich zainteresowań.

Z okazji Dnia Dziecka organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji takich jak: pokazy sprzętu i technik policyjnych wykorzystywanych w codziennej pracy, symulacje, prezentacje. Dzieci będą miały możliwość: „zdjąć” swoje odciski palców, odwiedzić radosny świetlicobus, stoisko promocyjno-edukacyjne Nadleśnictwa Ostrołęka i Polskiego Związku Łowieckiego, skorzystać z zajęć integracyjnych w wiosce indiańskiej, zajrzeć do ambulansu medycznego  oraz obejrzeć pokaz instruktażowy udzielania pierwszej pomocy.

Organizatorami Miejskiego Festiwalu Dzieci są: Miasto Ostrołęka, przedszkola samorządowe i inne instytucje takie jak Komenda Miejska Policji w Ostrołęce, Nadleśnictwo Ostrołęka, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, Polski Związek Łowiecki, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Zakład Karny w Przytułach, Grupa Ratownicza „NADZIEJA”, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st., Park Wodny Aqarium, Bank Pocztowy S.A. oraz firmy: Mówiący Kij, Robokoder czy Fitnes Club ENDORFINA.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.