2017-08-01T09:44:15+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Mieszkańcy Żabina wzięli udział w kursie komputerowym [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. UG w Goworowie
REKLAMA
0
0
0
Dobiegł końca kurs komputerowy zorganizowany dla mieszkańców Żabina. Uczestnicy zgodnie przyznają, że dzięki zajęciom odbywającym się w miejscowej bibliotece nabyli praktyczne umiejętności, które znacznie ułatwią im życie, kontakt z bliskimi i załatwianie codziennych spraw.

W Filii Bibliotecznej w Żabinie zawsze się coś dzieje dla społeczności lokalnej. Tym razem w Filii został zorganizowany kurs komputerowy dla mieszkańców Żabina i okolic. Kurs komputerowy ECDL rozpoczął się w maju i trwał do końca lipca, został on zorganizowany przez MDG Doradztwo Gospodarcze w ramach projektu: „Kompetencje cyfrowe dla Mazowsza”, a odbywał się w salach Filii Bibliotecznej. Skierowany był głównie do osób starszych i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestnicy byli zadowoleni z formy kursu i z dużej praktycznej wiedzy jaką zdobyli podczas jego trwania.

Na każdych zajęciach był serwis kawowy i coś słodkiego na przekąskę. 100 godzin zajęć minęło kursantom bardzo szybko, a wiedza zdobyta podczas kursu na pewno przyda im się w dalszym życiu.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również