2018-12-11T09:07:36+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Mikołajki w „piątce” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. archiwum przedszkola
REKLAMA
0
0
0
Od przystrojenia choinki przedszkolaki z „Leśnej Krainy” rozpoczęły dzień pełen atrakcji z okazji Mikołajek. Najwięcej radości sprawiła dzieciom wizyta Świętego Mikołaja.

Uroczyste świętowanie Mikołajek wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi zaczęli już o poranku od wspólnego przystrojenia choinki znajdującej się na placu przed przedszkolem. Następnie dzieci odnalazły list podrzucony przez Mikołaja. Chwilę wytchnienia i relaksu przed najważniejszą tego dnia niespodzianką, zapewniło przedszkolakom wspólne oglądanie filmu o przygodach Świętego Mikołaja.

Po tych wydarzeniach przyszedł czas na odwiedziny najważniejszego gościa, czyli Mikołaja. Przyniósł on dzieciom mnóstwo prezentów. Wśród nich znalazły się Mikołaje z czekolady ufundowane przez Radę Rodziców oraz słodkie upominki i zabawki do grup zakupione przez dyrekcję przedszkola. Przedszkolaki bardzo pięknie podziękowały za prezenty wierszami, tańcem oraz śpiewem.

Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i pożegnali gościa, mając nadzieję, że odwiedzi ich jeszcze w dniu wigilii.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.