2017-01-24T14:49:22+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Ostrołęka,

Młody mieszkaniec Ostrołęki wpadł z narkotykami

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
1
1
Do policyjnego aresztu trafił młody mieszkaniec Ostrołęki, u którego znaleziono narkotyki. Mężczyzna dziś usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających może on najbliższe 3 lata spędzić w więzieniu.

Wczoraj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy policji, którzy na co dzień zajmują się przestępczością narkotykową ustalili, że młody mieszkaniec naszego miasta może posiadać narkotyki.

- Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek w godzinach popołudniowych. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się  W zajmowanym przez niego pomieszczeniu gospodarczym znaleziono substancję, które po wstępnym zbadaniu okazały się być marihuaną i haszyszem. Łącznie zabezpieczono kilka gram substancji. Ponadto w tym samym pomieszczeniu zabezpieczono wagę elektroniczną oraz kilkadziesiąt foliowych torebek z zapięciem strunowym – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii te przestępstwo jest zagrożone kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dalsze postępowanie pod nadzorem Prokuratora prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzieniowo-śledczego.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 15:58 24-01-2017,   -
ojej ta straszna marihuana. A tymczasem w Biedronce półki się uginają od alkoholu.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 15:58 24-01-2017,   -
ojej ta straszna marihuana. A tymczasem w Biedronce półki się uginają od alkoholu.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również