2018-03-13T13:09:39+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Sport,

Młodziczki Nike jako husaria w bitwie o finał Mistrzostw Mazowsza

REKLAMA
0
0
0
W dniach 10-11 marca w Nadarzynie odbył się turniej półfinałowy ligi wojewódzkiej młodziczek. Drużyna OTPS Nike Ostrołęka zajęła w nim piąte miejsce, występując w turnieju w nowych strojach "husarii".

Drużyna OTPS Nike wygrała podczas turnieju dwa spotkania, zdobywając 7 punktów. Bilans setów wyniósł 5:7, a małe punkty 231:239. Kluczowy okazał się mecz z MOS Wola Warszawa - wygrana 2:0 dałaby Nike awans do finału, jednak spotkanie skończyło się porażką ostrołęczanek 1:2, w tie-breaku 14:16.

- Nasza "husaria" Nike tanio skóry nie sprzedała i udowodniła przynależność do czołówki klubów na Mazowszu. Dziewczyny walczyły dzielnie i to dobry prognostyk przed kolejnym sezonem, już w kadetkach - mówi prezes OTPS Nike Dariusz Piersa. "Husaria" to oczywiście przydomek nadany od nowych strojów Nike.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Atena Warszawa - 10 pkt (awans);
2. MOS Wola Warszawa - 9 pkt (awans);
3. GLKS Nadarzyn - 7 pkt;
4. Metro II Warszawa - 7 pkt;
5. Nike Ostrołęka - 7 pkt;
6. NOSiR Nowy Dwór Maz. - 5 pkt;

Zespoły UKS Atena Warszawa i UMKS MOS Wola Warszawa uzyskały awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza Młodziczek. Turniej Finałowy odbędzie się w dniach 24-25.03.2018 r. Oprócz wyżej wymienionych zagrają również zespoły LTS Legionovia  Legionowo i KS Metro Warszawa, które uzyskały awans po fazie zasadniczej. Organizatorem Turnieju Finałowego jest LTS Legionovia Legionowo.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również