2017-11-02T09:42:16+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Morderstwo w Wyszkowie. Nie żyje 56-letni mężczyzna. Dwie kobiety ranione nożem trafiły do szpitala

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
1
34-letni mieszkaniec Wyszkowa zaatakował nożem 56-latka i dwie kobiety w wieku 44 lat i 52 lat. Zraniony mężczyzna zmarł w szpitalu. Zabójca jest już w rękach policji.

Do zabójstwa doszło w minioną niedzielę w Wyszkowie. Do drzwi jednego z mieszkań zapukał 34-latek. Drzwi otworzył mu właściciel lokalu, 56-letni mężczyzna. Wtedy napastnik zadał mu cios nożem i wszedł do środka żądając pieniędzy od dwóch znajdujących się wewnątrz kobiet.

- Jedna z przerażonych kobiet dała sprawcy niewielką kwotę, ale ten żądał większej sumy pieniędzy. W tym czasie druga wykorzystując chwilową nieuwagę napastnika próbowała uciec z mieszkania. Podczas ucieczki została raniona nożem, ale na szczęście 44-letniej kobiecie udało się wydostać na zewnątrz i wezwać pomoc. Sprawca zadał też cios w twarz kobiecie, która została w mieszkaniu, jak się okazało 52-letniej żonie rannego mężczyzny, po czym uciekł z miejsca tragedii.  Ranne osoby zostały przetransportowane do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń raniony mężczyzna zmarł w szpitalu. Poszkodowane kobiety nadal pozostają pod opieką lekarzy – informuje oficer prasowy makowskiej policji.

34-letni sprawca chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez wyszkowskich policjantów na tym samym osiedlu w sąsiednim bloku gdzie mieszkał. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa w związku z rozbojem i użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec niego areszt tymczasowy. Teraz mężczyźnie może grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~uk , 16:02 02-11-2017,   -
I taki chwast powinien być utylizowany
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~uk , 16:02 02-11-2017,   -
I taki chwast powinien być utylizowany
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również