2018-05-30T18:52:55+02:00 eOstroleka.pl 2 1 2 50%
Ostrołęka,

Motoserce 2018: Oto nagrody do rozlosowania wśród krwiodawców ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
1
0
Skuter F-16, vouchery, kosmetyki samochodowe, elektroniczne gadżety – to nagrody, które będzie można wygrać podczas tegorocznej akcji Motoserce. Wszystko co trzeba zrobić to oddać krew w dniu zbiórki lub przed akcją w punkcie krwiodawstwa.

Tegoroczna – dziesiąta edycja akcji Motoserce odbędzie się w sobotę, 2 czerwca. Tym razem czerwony ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy, a wraz z nim liczna grupa motocyklistów zawitają na parking przy ulicy Fieldorfa Nila 15 (przed budynkiem tzw „pałacyku”). Podczas akcji prowadzona będzie zbiórka krwi dla potrzebujących dzieci.

Krew oddać można jeszcze w najbliższy piątek w punkcie krwiodawstwa funkcjonującym przy ostrołęckim szpitalu lub w dniu akcji w czerwonym ambulansie. Każdy, kto odda krew otrzyma specjalny numerek upoważniający do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Są wśród nich vouchery do salonów kosmetycznych, klubów fitness, gadżety elektroniczne, kosmetyki samochodowe oraz wiele innych. Główną nagrodą jest SKUTER F-16.

Zapraszamy do udziału w akcji, odbywa się pod hasłem „Krew darem życia”.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.