2018-07-04T11:38:08+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Myszyniec: Chciał być sprytniejszy, został złodziejem!

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
Wczoraj policjanci z Myszyńca otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru o wartości 750 złotych. Jednoślad został skradziony w poniedziałek z terenu posesji znajdującej się na terenie naszego powiatu. Namierzenie złodzieja nie było trudne, choć ten próbował ukryć łup.

W sprawę zaangażowali się funkcjonariusze myszynieccy policjanci. Jeszcze tego samego dnia pojechali oni na teren jednej z posesji również znajdującej się na terenie naszego powiatu, gdzie zastali podejrzewanego o tą kradzież 51 – letniego mężczyznę.

Mundurowi przeszukali pomieszczenia mieszkalne posesji, jednak roweru w nich nie znaleziono.   To nie zniechęciło funkcjonariuszy, którzy zaczęli sprawdzać przyległe do posesji rejony. Dzięki temu po kilku minutach kilkadziesiąt metrów od posesji, w pobliskim lesie znaleziono skradziony jednoślad.

Po wykonanych czynnościach został on przekazany zadowolonemu prawowitemu właścicielowi, natomiast 51 – latek trafił do policyjnej celi. W najbliższym czasie będzie odpowiadał za swoje postępowanie przed sądem.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.