2018-02-13T12:51:52+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Myszyniec: Pijany 47-latek okradł automat publicznej toalety

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Kradzież pieniędzy z automatu publicznej toalety w myszynieckim dworcu autobusowym oraz uszkodzenie instalacji ogrzewania – to czyny jakich dopuścił się 47-letni mężczyzna. Zatrzymany został niespełna pół godziny po zgłoszeniu. Był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 12 lutego po godzinie 20:00 na terenie dworca autobusowego w Myszyńcu. 47-letni mężczyzna najpierw wyrwał rurę centralnego ogrzewania doprowadzając do wycieku wody i tak „uzbrojony” skierował się w stronę publicznej toalety. Tu wykorzystując fragment rury rozerwał dwa automaty z pieniędzmi znajdujące się na drzwiach, ukradł drobną sumę, która się w nich znajdowała i uciekł.

- Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia policjanci rozpoczęli działania skierowane na ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego zdarzenia. Ich efektem było zatrzymanie już po 30 minutach od zgłoszenia podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyzny. Do zatrzymania doszło na jednej ze stacji paliw w Myszyńcu – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Sprawcą okazał się 47 – letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został on osadzony w policyjnym areszcie, po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty dotyczące, m.in. kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.