2018-08-17T12:19:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Myszyniec Stary: Dwoje dzieci rannych w zderzeniu trzech aut [foto]

REKLAMA
fot. OSP Myszyniec
REKLAMA
0
0
0
Na DK-53 w Myszyńcu Starym doszło do zderzenie trzech aut – dwóch osobówek i ciężarówki. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w czwartek, 16 sierpnia kilka minut po godzinie 19:00 w Myszyńcu Starym na drodze krajowej nr 53 między Ostrołęką a Szczytnem. Jak dotychczas ustalili funkcjonariusze policji, kierujący skodą 43-letni mężczyzna podczas wymijania ciężarowego dafa zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył bokiem swojego auta w naczepę ciężarówki. W wyniku uderzenia urwało się koło w aucie ciężarowym i uderzył w jadącą za skodą mazdę.

- Na skutek wypadku obrażeń doznało dwoje dzieci w wieku 8 i 10 lat. Wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. Okoliczności w jakich doszło do wypadku wyjaśniają funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego – mówi młodszy aspirant Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Ciężarowym daf-em kierował 47-letni mężczyzna a za kierownicą mazdy siedział 31-latek. Żaden z nich nie odniósł obrażeń.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.