2018-06-25T12:05:26+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Myszyniec: Wpadli z narkotykami na imprezie plenerowej

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~mieszkaniex, 16:12 25-06-2018,   -
omenland = ćpalnia !!
odpowiedz   •   oceń :  
Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych z narkotykami podczas piątkowej imprezy plenerowej odbywającej się na terenie gminy Myszyniec. Przy zatrzymanych policjanci znaleźli torebki z amfetaminą i extazy.

Podczas minionego weekendu mundurowi z Ostrołęki i Myszyńca pilnowali bezpieczeństwa podczas zorganizowanej w piątek na terenie gm. Myszyniec imprezy muzycznej. W trakcie działań około godziny 20:00 zauważyli oni dwóch mężczyzn, którzy odeszli od uczestników imprezy do pobliskiego lasu. Mężczyźni na widok policjantów zaczęli się podejrzanie zachowywać. W związku z tym policjanci postanowi ich sprawdzić.

- Mężczyźni wytypowani do kontroli do mieszkańcy województwa łódzkiego w wieku 32 i 28 lat. Starszy z nich w ręku trzymał foliową torebkę z zawartością białego proszku, natomiast w wyniku przeszukania młodszego z mężczyzn została znaleziona i zabezpieczona również foliowa torebka z zawartością białej substancji. Wstępne badanie wykazało, że obydwie zabezpieczone substancję to amfetamina. W związku z tym mężczyźni zostali zatrzymani, przewiezieni do ostrołęckiej komendy  i osadzeni w policyjnym areszcie. W trakcie dalszych działań kilka minut przed godzina 5:00 policjanci znaleźli przy 22 – letnim mieszkańcu Torunia ,,extazy”. Mężczyzna również został zatrzymany w policyjnym areszcie – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały już zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i przyznały się do ich popełnienia. Zgodnie z obowiązującym prawem te przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~mieszkaniex, 16:12 25-06-2018,   -
omenland = ćpalnia !!
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.