2018-09-05T09:30:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 3 100%
Ostrołęka,

MZK Ostrołęka: Rozkład jazdy wraca do „starego” rytmu

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
3
0
24

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego MZK Ostrołęka przywraca wcześniejszy rozkład jazdy wszystkich swoich linii.

 
Począwszy od dnia 03.09.2018r. autobusy MZK Ostrołęka będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy, obowiązującym w dni robocze będące dniami nauki szkolnej.
 
Ponadto z uwagi na zakończenie budowy kanalizacji w Tobolicach, linia nr 22 będzie kursowała z uwzględnieniem przystanków: Tobolice 2, Czarnowiec 1 oraz Czarnowiec 2.
 
Z aktualnym rozkładem jazdy zapoznać się można na oficjalne stronie internetowej miejskiego przewoźnika pod adresem www.mzk.ostroleka.pl
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Niezadowolony, 10:29 05-09-2018,   80%
Stary to znaczy który? Ostatnio zmieniali rozkłady co tydzień? Czy przywrócą wszystkie zabrane kursy? Czy znów ludzie i młodzież nie będzie mogła dojechać do pracy czy szkoły? Na dodatek wszystko rozkopali i plany lekcji to porażka.
odpowiedz   •   oceń :  
~Wqrwiony, 10:54 05-09-2018,   79%
@~Niezadowolony Dajcie sobie spokój z tymi dobrymi zmianami nie będzie jak było. Za każdym razem wasze zmiany  to porażka za porażką.
odpowiedz   •   oceń :  
~Wkurzony, 11:03 05-09-2018,   79%
ZA STARY ROZKLAD JAZDY JAK I OBECNY ODPOWIADAJA LUDZIE, KTÓRZY ZAMIAST SERCA MAJĄ GOWNO A ZAMIAST MOZGU SRACZKE!!!!!!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:15 05-09-2018,   79%
Głupoty pieprzą. Właśnie sprawdzałem możliwość przesiadki na pociąg i odwrotnie. Nie ma nic. Do tego autobusy tylko co najwyżej do dworca.
odpowiedz   •   oceń :  
~mieszkaniec O-ki, 12:22 05-09-2018,   81%
"Kiciuś" nie korzysta z MZK tak samo jak "prezesunio MZK" - niech ci popapr.ńcy wezmą się do roboty i udostępnią mieszkańcom normalną komunikację w pełnym tego słowa znaczeniu.
Jedyna nadzieja w przywróceniu normalności to "POGONIENIE KOTA Z OSTROŁĘKI" I WYBRANIE NORMALNEGO PREZYDENTA WSZYSTKICH OSTROŁĘCZAN a nie tylko panów i kleryków.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:44 05-09-2018,   81%
Jeśli chodzi o transport to mamy sytuację jak po wojnie. W żadnej branży miasto nie dało tak dupy jak w tym.
Gówniany most tymczasowy, rozwalone drogi (takich dziur to jeszcze nie było), komunikacja miejska w stanie totalnej zapaści, tylko jeden bezpośredni pociąg do Warszawy, a teraz jeszcze popierdółka z PKSu w postaci drobnych prywaciarzy na pół gwizdka i brak dworca PKS. Sprawa z pewną firmą budującą drogi (wszyscy wiemy o co chodzi). Obrazu dopełniają bezmyślnie budowane ścieżki rowerowe i ronda. Że o via baltice przez Łomżę nie wspomnę. Teraz czytałem, że łomżyniaki chcą nam zabrać i nową planowaną linię kolejową. A co na to wszystko robią katecheci? Wysyłają trolli do internetu, żeby podreperować nastroje.
To jest miara upadku. Myślicie, że ktoś z zewnątrz tu chętnie otworzy swój biznes jak niedługo dojedzie do Warszawy prędzej z Łomży jak od nas?
odpowiedz   •   oceń :  
~tępiciel lemingów, 14:16 05-09-2018,   27%
To nie jest stan po wojnie tylko po Platformie. Na drogi nie przyznawali, PKP nie remontowali, PKS sprywatyzowali, elektrowni nie zbudowali, VIA Baltica obok, na mieszkańców miasta się oglądali.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:36 05-09-2018,   79%
@~tępiciel lemingów Przerwał kopanie (ha, ha, ha) i propaganda leci z centrali (ha, ha, ha)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:38 05-09-2018,   78%
@~tępiciel lemingów I co pis-dzielcu głupio Ci?

Dobrze, że wy nic nie macie, nic nie chcecie, nic nie możecie, nic nie robicie, aby pomóc mieszkańcom, w wyborach dostaniecie kopa w D.... niech partia się wami zaopiekuje. Nam potrzebny jest dobry gospodarz.

Wracaj do kopania
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 15:10 05-09-2018,   77%
@~tępiciel lemingów I dziwnym trafem młodzież wyjeżdża do innych miast, gdzie jakoś jednak za tej platformy się coś działo. To jak to jest, wszędzie się mogli dogadać, tylko w Ostrołęce nie?
odpowiedz   •   oceń :  
~Rbk, 15:15 05-09-2018,   76%
@~tępiciel lemingów Pajacu, a Łomża i Siedlce zarządzane przez PiS ile pieniędzy dostały od PO czy z UE. Trzeba było pytać rządzących kolegów z PiS jak wnioski pisać, aby pieniądze dostać. Jak zaczęły zewnętrzne firmy pisać w Ostrołęce to dostają pieniądze.
odpowiedz   •   oceń :  
~tępiciel lemingów, 17:53 05-09-2018,   26%
Jakoś u nas Platforma nie potrafiła. Nasi działacze Platformy mało dla miasta robili.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:03 05-09-2018,   74%
@~tępiciel lemingów PiS od 3 lat mało dla miasta robi.
odpowiedz   •   oceń :  
~tępiciel lemingów, 19:29 05-09-2018,   36%
@~Rbk Jaka kultura:
Wnioski złe, czy przyznających trzeba było zmienić?

"To niewątpliwie historyczny moment! Ostrołęka będzie miała pierwszą w historii „schetynówkę”. Wojewoda mazowiecki podpisał z prezydentem Januszem Kotowskim umowę na dofinansowanie budowy ulicy Padlewskiego w ramach rządowego programu przebudowy dróg lokalnych.

Dotychczas starania samorządu miasta spełzały na niczym, jeśli chodzi o inwestycje przebudowy dróg lokalnych realizowanych ze wsparciem rządowym. Rok w rok, począwszy od roku 2008, władze Ostrołęki składały wnioski na różne projekty drogowe w ramach „schetynówek”. Aplikowano m.in. o ulicę Goworowską, Korczaka czy Padlewskiego. Ta ostatnia została już nawet w części przebudowana ze środków własnych samorządu. Wsparcie na przebudowę drogi stanowiącej dalszą część ulicy Padlewskiego poza granicami miasta otrzymał wówczas powiat ostrołęcki. Mimo, że oba wnioski były niemal identyczne. Podobnie rzecz miała się w przypadku innych wniosków składanych przez Ostrołękę – niemal każdy z nich był odrzucany lub władze miasta otrzymywały zbyt mało czasu na przygotowanie przetargu, co skutkowało utratą wsparcia."
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:03 05-09-2018,   69%
@~tępiciel lemingów Nie napracowałeś się na koparce, że cały dzień propaganda z centrali leci?
z Łomży, z Siedlec zarządczych przez PiS wnioski przyjmowali brzydale z PO i UE, a z Ostrołęki nie chcieli.  Okropne.
odpowiedz   •   oceń :  
~tępiciel lemingów, 20:13 05-09-2018,   22%
Ano nie chcieli. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:49 05-09-2018,   63%
@~tępiciel lemingów Zaklinanie rzeczywistości powiadasz? xDD
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:20 06-09-2018,   86%
@~tępiciel lemingów PiS ponad trzy lata przy władzy i mało robi dla Ostrołęki, a Łomża i inne miasta dostają więcej. Dlaczego?
odpowiedz   •   oceń :  
~Ania, 07:48 07-09-2018,   -
@~tępiciel lemingów Niech najpierw włodarze miasta nauczą się pisać wnioski o środki na drogi i inne inwestycje jak im nie starcza własnych. A budowa kejnego bloku elektrowni na węgiel jes, cze wyjdzie bokiem Tobie i wszystkim miesxkancom
odpowiedz   •   oceń :  
~gosc, 15:59 05-09-2018,   75%
chcemy rozkładu jazdy starego rozkładu jazdy który był płatny!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:46 05-09-2018,   71%
,,leming,, - śmierdzący pisowski troll.Nie dyskutujcie z nim.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:41 06-09-2018,   100%
Dlaczego nie ma.altodusu nie.mami czym. Dojeżdżać oceni
odpowiedz   •   oceń :  
~tępiciel lemingów, 10:09 06-09-2018,   0%
Bo jakiś mądry sprywatyzował PKS.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:07 06-09-2018,   100%
@~tępiciel lemingów Polonus (dawny PKS) należy do państwa. Chcieli utworzyć swój oddział w Ostrołęce, ale miasto do dziś nie rozwiązało sprawy z dworcem i jest w rękach kościoła. Dworzec jest z złym stanie technicznym, a miasto nie zaproponowało pomocy finansowej,  więc zrezygnowali.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Niezadowolony, 10:29 05-09-2018,   80%
Stary to znaczy który? Ostatnio zmieniali rozkłady co tydzień? Czy przywrócą wszystkie zabrane kursy? Czy znów ludzie i młodzież nie będzie mogła dojechać do pracy czy szkoły? Na dodatek wszystko rozkopali i plany lekcji to porażka.
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również