2017-11-13T15:17:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 50%
Ostrołęka,

MZK Ostrołęka wprowadza kolejne zmiany w rozkładzie jazdy

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
1
18
Od jutra wprowadzone zostaną zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MZK Ostrołęka.

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej o kolejnym zmianach w rozkładzie jazdy. Zostały one wprowadzone po zapoznaniu się z sugestiami i propozycjami mieszkańców. Zmianie ulegną rozkłady linii 2 i 2A. Wcześniej miejski przewoźnik skorygował rozkład autobusów obsługujących linie nr 4, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17 i 24.

Z aktualnym rozkładem jazdy MZK Ostrołęka zapoznać się można na stronie internetowej www.mzk.ostroleka.pl

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~mieszkanaka , 15:38 13-11-2017,   -
A linia nr 3 dlaczego nie otrzymała żadnych zmian?
odpowiedz   •   oceń :  
~I. , 15:42 13-11-2017,   -
A może prościej będzie wymienić zarząd MZK i powrócić do płatnej, ale dla ludzi, komunikacji miejskiej niż codziennie bez mała grzebać przy tym gniocie - rozkladzie jazdy. Czym by tego gowna nie wyperfumowali i tak będzie smierdzialo.
odpowiedz   •   oceń :  
~Oli , 15:48 13-11-2017,   -
Koszmar jakiś!
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja , 16:11 13-11-2017,   -
Od jutra zmiana , a dziś apoznilam się do pracy ponieważ autobus linii 4 nie przyjechał..... Bezsensu 😖
odpowiedz   •   oceń :  
~ja , 16:26 13-11-2017,   -
[quotno to jak możesz, to zmień zarząd MZK.
odpowiedz   •   oceń :  
~oo , 16:30 13-11-2017,   -
Kiedy w koncu zostaną przeprowadzane zmiany w rozkładzie linii nr 3 ????
W niedzielę nie mA żadnego autobusu o godzinie 8 ...
koszmar !!! Nie ma możliwości dostania się do pracy czy nawet kościoła... nie każdy ma auto . A czy ktoś pomyślał o dzieciach które przygotowują się do bierzmowania? ? Nie mają się jak dojechać na 8,30 do kościoła.  To jest po prostu masakra !!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~oo , 16:59 13-11-2017,   -
Niezadowoleni pasażerowie, powinny zgłaszac swoje uwagi nie pasujących kursujących autobusów, wtedy MZK przystosuje się do uwag pasażerów, tutaj wypisywanie nic nie da.Pozdrawiam
odpowiedz   •   oceń :  
~do ludzi , 18:36 13-11-2017,   -
Moze troche wiecej entuzjazmu! W koncu za darmo...
odpowiedz   •   oceń :  
~Michal , 18:43 13-11-2017,   -
A ty gwiazdo z Olszewa Borek swojej parafii nie masz? Trzeba aż do miasta jeździć? Zakopleksieni!
odpowiedz   •   oceń :  
~Olszewo borki , 20:43 13-11-2017,   -
Niech ich  szlak  trawi darmowe  jazdy  dla lumpow  A dzieci  I młodzież  czekają  po 2/3 godziny  na mzk
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:04 13-11-2017,   -
brak lini nr 12!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Justyna , 00:23 14-11-2017,   -
Smiechu warte te zmiany w rozkladzie jazdy z osiedla centrum tylko od poniedziałku do piatku dojazd na Wojciechowice .Niech przejazdy beda platne a rozklady wroca jak byly przejazdy platne Napewno pasazerowie beda bardziej zadowoleni orazMZK
odpowiedz   •   oceń :  
~Kris , 00:33 14-11-2017,   -
Ale jaja ale jaja e ostroleka usunele ze 20cia komentarzy w tym dwa moje ale propaganda sukcesu wszystkie komentarze w ktorych ludzie jechali po kocie znikneley , ostro jak w u Putina nie masz prawa zle pisac o swoim wodzu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Kris , 00:35 14-11-2017,   -
Sorki pomylka tamte komentarze bly pod artykulem wodz wyjasnia watpliwosci na temat (bezplatnych)darmowego mzk
odpowiedz   •   oceń :  
~Jan , 06:55 14-11-2017,   -
1 do Wojciechowic, a nie na pole klasztorne!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:58 14-11-2017,   -
[quote=mieszkanaka  ]A linia nr 3 dlaczego nie otrzymała żadnych zmian? [/quote]

Bo nasz  Pan Władca  tak interesuje się mieszkańcami. Lepiej by się zajął programami rozrywkowymi , a nie  zajmował stołek, który co czegoś zobowiązuje .
odpowiedz   •   oceń :  
~Xxx , 08:22 14-11-2017,   -
Przez te zmiany i darmowe przejazdy nie każdy może z tego korzystać bo gdy autobusy są przepełnione kierowcy zamykają drzwi przed nosem i trzeba kolejną godzinę czekać by móc dotrzeć do domu....panie PREZYDENCIE dziękujemy za dobre chęci darmowej lecz do końca nie przemyślanej zmiany niby na lepsze prosimy o przywrócenie stanu poprzedniego chcemy płacić i nigdzie się nie spóźniać i do domu dotrzeć komunikacją a nie pieszą....
odpowiedz   •   oceń :  
~Olszewo Borki , 14:33 14-11-2017,   -
Czemu innym dali dodatkowe kursy a na Olszewo Borki nie ma nic czy nam sie nie należy , czemu musimy być traktowani inaczej.......
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~mieszkanaka , 15:38 13-11-2017,   -
A linia nr 3 dlaczego nie otrzymała żadnych zmian?
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również