2017-08-07T15:45:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Ostrołęka,

Nadkom. Cezary Ruszkowski pożegnał się ze służbą

REKLAMA
REKLAMA
0
1
0
Nadkom. Cezary Ruszkowski po 30 lat służby pożegnał się z policją. Wieloletni oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce odebrał zasłużone podziękowania z rąk swoich przełożonych.

Ruszkowski był związany z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce od 1993 roku. Wcześniej służył w Warszawie, Makowie Mazowieckim i Krasnosielcu. Na przestrzeni 30 lat swojej służby zajmował stanowiska m.in. w Wydziale Prewencji, Ruchu Drogowego, Kryminalnym. Był również Pełnomocnikiem ds. Ochrony Informacji Niejawnych. Przez 17 lat pełnił służbę na stanowisku Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Podziękowania, kwiaty i upominki złożyli na ręce nadkom. Cezarego Ruszkowskiego: I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce – kom. Andrzej Dziadak, Naczelnicy Wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, Kierownicy, funkcjonariuszki i funkcjonariusze Policji, pracownicy cywilni ostrołęckiej Komendy oraz członkowie rodziny. Nie zabrakło przedstawicieli Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz Zarządu Terenowego tego związku z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również