2017-01-25T12:22:31+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 0%
Ostrołęka,

Nagrodzeni za wspieranie honorowego krwiodawstwa [WIDEO]

REKLAMA
fot. kadr TVP3
REKLAMA
0
2
0
Honorowi dawcy krwi oraz osoby i instytucje wspierające krwiodawstwo spotkali się przed pięcioma dniami w Warszawie, gdzie odbyła się uroczysta gala połączona z wręczaniem nagród "Serce Legionu". Wyróżnienia przyznał Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Legion. Zobacz materiał wideo.

Odznaczenie "Serce Legionu" dedykowane jest honorowym krwiodawcom, wolontariuszom, współpracującym klubom HDK, instytucjom, partnerom, prywatnym przedsiębiorcom oraz innym osobom i instytucjom czynnie wspierającym działania Klubu HDK Legion w promowaniu idei honorowego dawstwa krwi. Odznaczenie nadawane było przez kapitułę "Serca Legionu". Wręczenie odbyło się podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 stycznia w Warszawie.

Nagrody otrzymały także instytucje i firmy związane z Ostrołęką i regionem: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Urząd Miasta w Ostrołęce, Urząd Gminy w Troszynie, restauracja Olimp, Galeria Bursztynowa, Sand Multimedia, ANPI Złota Rączka i media lokalne, wśród których znalazł się serwis eOstroleka.pl.

Materiał o gali finałowej przygotował "Telewizyjny Kurier Warszawski" w TVP 3 - do obejrzenia tutaj (od 10.06).
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również