2016-12-31T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 6 33.3%
Ostrołęka,

Najpopularniejsze artykuły eOstroleka.pl w 2016 roku (ranking)

2
4
0
Magiczna liczba 2016 zmienia się na 2017, przedstawiamy więc zestawienie najchętniej czytanych artykułów z mijającego roku. Które informacje czytały się najlepiej? Ranking zdecydowanie wygrywa pewien pan, który postanowił donieść na policję na jedną z najbliższych sobie osób...

Wśród najpoczytniejszych artykułów mamy zarówno ludzkie dramaty, wypadki, informacje bardziej śmieszne (co ciekawe, oba z tych newsów dotyczą tej samej marki auta), a także coś czym możemy się w Ostrołęce pochwalić - otwarcie kina 5D 360 stopni.

10. Ostrołęka: Potężny wybuch na stacji paliw [WIDEO, ZDJĘCIA]

W sobotę 21 maja około godziny 22:00 Ostrołęką wstrząsnął potężny wybuch. Do eksplozji doszło na jednej ze stacji paliw.  Z naszych informacji wynika, że na terenie stacji eksplodowała cysterna z paliwem. Co chwilę słychać było kolejne eksplozje. Słup ognia sięgał kilkunastu metrów.

9. Ostrołęka: Kino 5D 360 stopni oficjalnie otwarte [WIDEO, ZDJĘCIA]

W poniedziałek 12 grudnia oficjalnie otwarto i oddano do użytku kino 5D 360 stopni. Najnowocześniejsze w Polsce kino powstało w Ostrołęce dzięki zaangażowaniu fundacji Drabina Rozwoju oraz wsparciu samorządu miasta.

8. Zobacz co w chwilę po ślubowaniu zrobił świeżo upieczony policjant

Nieoczekiwany finał przybrały odbywające się w miniony piątek uroczystości ślubowania nowo przyjętych do służby policjantów. Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał. Zaskoczenia nie krył nawet komendant wojewódzki i jego podwładni.

7. Spłonęła dyskoteka w Myszyńcu [ZDJĘCIA]

We wtorek 12 stycznia około godziny 22.00 zgłoszono pożar budynku przy ul. Reymonta w Myszyńcu. Mieściła się w nim niedawno otwarta dyskoteka. Budynek spłonął doszczętnie, straty sięgają kilkuset tysięcy złotych. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w gminie Myszyniec.

6. Śmiertelny wypadek w Młodzianowie. Trwa obława na sprawcę

Śmiertelny wypadek w Młodzianowie (pow. makowski). Nieznany pojazd najechał na mieszkańca gm. Płoniawy, w wyniku zdarzenia zginął on na miejscu. Policja poszukuje świadków zdarzenia oraz przede wszystkim sprawcy.

5. Mieszkanka Goworowa wpadła lanosem do wykopu

O dużym szczęściu może mówić 34-letnia mieszkanka Goworowa. Kierująca daewoo lanosa zakończyła jazdę w głębokim wykopie znajdującym się w pobliżu drogi.

4. Strażak z Ostrołęki autorką niezwykłych portretów piłkarzy polskiej reprezentacji [ZDJĘCIA]

Marta Kacprzycka, strażak z Ostrołęki jest autorką niezwykłych portretów członków piłkarskiej reprezentacji Polski. Spod jej ołówka „wyszli” Lewandowski, Błaszczykowski, Pazdan i Fabiański.

3. "Wycieczka" do Ostrołęki: Koza w lanosie, auto na WOSie [ZDJĘCIA]

Do naszej redakcji docierają czasami dziwne zdjęcia od naszych czytelników, ta fotografia przebija jednak wszystko. Internauta nadesłał zdjęcie nietypowych "turystów", którzy pojawili się w Ostrołęce. Bohaterowie: trzech panów oraz... koza. Tak, koza w daewoo lanosie.

2. Horror w oddziale przedszkolnym w Olszewie-Borkach. Sześciolatek odgryzł palec rówieśniczce [DRASTYCZNE ZDJĘCIE +18]

O tej sprawie na początku lutego mówiła cała Polska. W oddziale przedszkolnym w Olszewie-Borkach (pow. ostrołęcki) sześcioletni chłopiec miał poważnie okaleczyć swoją rówieśniczkę.

1. Zgłosił się na policję, bo matka zniszczyła mu uprawę marihuany

W grudniu sierpeccy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który zgłosił zniszczenie … własnej uprawy sadzonek konopii indyjskich. Mężczyzna sam hodował i dbał o rośliny. Teraz za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii będzie odpowiadał przed sądem. Artykuł w naszym dziale "Polska" okazał się najpoczytniejszy w 2016 roku, w chwili obecnej ma on blisko 120 tysięcy odsłon!

Naszym czytelnikom dziękujemy za wszystkie odwiedziny w 2016 roku i zachęcamy do czytania naszego serwisu w następnym roku. Obyśmy zbierali się tu w coraz większym gronie, tak jak to miało miejsce w tym roku! Do siego roku!

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również