eOstroleka.pl
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Nauczyciele z Ostrołęki i regionu nagrodzeni [ZDJĘCIA]

drukuj |
Dział: Ostrołęka
Tagi: Ostrołęka Dzień Edukacji Narodowej Mazowieckie Kuratorium Oświaty Delegatura w Ostrołęce dzień nauczyciela odznaczenia Złoty Krzyż Zasług Srebrny Krzyż Zasług Brązowy Krzyż Zasług odznaczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wyższa Szkoła Administracji P
fot. eOstrołęka.pl
fot. eOstrołęka.pl
Kilkudziesięciu nauczycieli ze szkół z Ostrołęki i regionu zostało nagrodzonych podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowanych przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Gala wręczenia nagród i odznaczeń odbyła się w środę, 16 października w auli Wyższej Szkoły Administracji Publiczne w Ostrołęce.

W uroczystościach udział wzięli m.in. wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski, mazowiecki kurator oświaty Karol Semik, parlamentarzyści z Ostrołęki, przedstawiciele samorządu województwa mazowieckiego i samorządu miasta.

Podczas uroczystej gali nauczycielom pracującym w szkołach podlegających Mazowieckiemu Kuratorium Oświaty Delegatura w Ostrołęce, wręczono odznaczenia państwowe, ministerialne i Komisji Edukacji Narodowej. Wśród odznaczonych znaleźli się m.in. Zofia Elżbieta Jeż ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, Halina Anna Sokołowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Mchowie nagrodzone przez prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

Srebrnym Krzyżem Zasługi za ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy i działalność charytatywną odznaczona została Małgorzata Kośnik z Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowi Mazowieckiej.

Brązowym Krzyżem Zasługi uhonorowani zostali: Joanna Chodkowska z Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce, Artur Choduń i Bożena Gruszka-Leszczyńska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce oraz siostra Małgorzata Żabińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu.

Poniżej pełna lista nagrodzonych pedagogów:

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:

Ewa Grażyna Bednarczyk - dyrektor - Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
Janina Białobrzeska - nauczyciel - Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce
Jarosław Adam Mrozek - nauczyciel - Zespół Szkół Nr 3 w Ostrołęce
Anna Bieńkowska - nauczyciel - Zespół Szkół w Łęgu Przedmiejskim
Beata Chorowicz - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
Krystyna Dębska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 3 w Ostrołęce
Beata Drężek - dyrektor - Szkoła Podstawowa w Siarczej Łące 
Aneta Dyjak - nauczyciel - Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
Grażyna Gorczyca - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Beata Grabowska-Mordak - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
Ewa Janczewska - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce
Beata Kalicka - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
Joanna Izabela Klikczyńska - wicedyrektor - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
Agnieszka Monika Kosiorek - nauczyciel - Zespół Szkół nr 1w Goworowie
Grażyna Majkowska - nauczyciel - Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
Alina Ewa Majkowska - dyrektor - Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Kownackiej w Przasnyszu
Ewa Margiel - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
Sławomir Markowski - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
Elżbieta Matak - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Wyszkowie
Dorota Nakielska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Jarosław Napiórkowski - Wójt Gminy w Sypniewie
Teresa Pajka - zastępca dyrektora - Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
Wiesław Pasek - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Wyszkowie
Danuta Piątek - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa w Kręgach
Liliana Maria Płoska - dyrektor - Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu
Danuta Jadwiga Prusaczyk - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
Alina Puchalska - nauczyciel - Zespół Szkół w Łęgu Przedmiejskim
Małgorzata Radomska - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Lubiejewie
Dariusz Roszkowski - nauczyciel - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie
Barbara Rudzik – nauczyciel - Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
Izabela Salis - nauczyciel - Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce 
Małgorzata Agnieszka Szarwacka - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Wiesława Szurnicka - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" w Kadzidle
Urszula Szymczyk - nauczyciel - Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku
Barbara Trochim - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce
Dorota Woroncow - pedagog - Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce
Beata Wółkowska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 4 w Ostrołęce
Dariusz Wróblewski - nauczyciel - Zespół Szkół w Myszyńcu Publiczne Gimnazjum
Urszula Zagroba - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
Danuta Zalewska - wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce
Teresa Żeberkiewicz - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Bogusława Żmudzińska - nauczyciel - Przedszkole Miejskie nr 10 w Ostrołęce

Złoty Medal za długoletnią służbę otrzymali:

Dorota Biedrzycka - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Samorządowe Przedszkole w Sypniewie 
Hanna Bobińska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich
Alicja Brzostek - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej
Czesław Brzozowski - dozorca nocny - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Halina Budna - sprzątaczka - Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Sypniewie
Bogusław Franciszek Budny - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Sypniewie 
Jolanta Maria Chmielewska - nauczyciel - Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie 
Elżbieta Maria Choromańska- nauczyciel - Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Wyszkowie
Elżbieta Czartoryska-Winiarska - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Zdzisława Giers - pedagog - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
Halina Grzyb - kierownik gospodarczy - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce 
Małgorzata Imielska - nauczyciel - Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Kownackiej w Przasnyszu
Marta Kamińska - dyrektor - Publiczne Gimnazjum nr 1im. Ks. płk Antoniego Warakomskiego w Jasienicy 
Beata Agnieszka Kaszewska - wicedyrektor - Przedszkole Miejskie nr 10 w Ostrołęce 
Barbara Kilijańska - nauczyciel - Przedszkole Miejskie nr 17 w Ostrołęce
Mirosława Laskowska - nauczyciel - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Teresa Bogumiła Milewska - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
Ireneusz Napierkowski - dyrektor - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Przasnyszu
Elżbieta Niewiadomska - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie 
Irena Olender - nauczyciel - Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum w Myszyńcu 
Sabina Teresa Olszak - dyrektor - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu
Teresa Maria Orzołek-Kaczyńska - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Elżbieta Bożena Piątek - nauczyciel - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 5 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Wyszkowie
Danuta Małgorzata Podpora - sprzątaczka - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Gąsewie Poduchownym
Irena Prusaczyk - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce 
Jolanta Rydzewska - wicedyrektor - Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce
Mariola Stelmaszczyk - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Jadwiga Maria Szczepkowska - wicedyrektor - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Aniela Szewczak - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie
Bogumiła Szulkowska - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa w Pałapusie 
Stanisław Świętorecki - dyrektor - Miejski Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Makowie Mazowieckim 
Edward Urbanowski - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Jasienicy 
Teresa Jolanta Włoczkowska - nauczyciel - Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim
Jerzy Wnuk - robotnik gospodarczy - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Gąsewie Poduchownym
Krystyna Zyśk - nauczyciel - Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach
Teresa Żebrowska - specjalista ds. ekonomicznych - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Elżbieta Żelazińska - nauczyciel - Zespół Szkół w Różanie

Srebrny Medal za długoletnią służbę otrzymali:

Barbara Augustyniak - wicedyrektor - Zespół Placówek Oświatowych Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Sypniewie
Waldemar Brzostek - nauczyciel - Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem
Wiesława Chrzanowska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu 
Elżbieta Ciborowska - bibliotekarz - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce 
Grażyna Ciszkowska - nauczyciel - Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce
Elżbieta Dawid - nauczyciel - Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lelisie
Danuta Dąbrowska - dyrektor - Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu 
Barbara Długołęcka - nauczyciel - Przedszkole Miejskie nr 17 w Ostrołęce
Bożena Dworecka - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Sypniewie
Hanna Teresa Faderewska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Jazgarce
Grażyna Florysiak - nauczyciel - Zespół Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem
Beata Maria Gadomska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
Magdalena Ewa Gadzała - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce 
Elżbieta Anna Gogulska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce 
Ewa Grabowska - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie
Justyna Anna Gronostajska - wicedyrektor - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu
Teresa Jarzyna - starszy wizytator - Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce 
Cezary Jaśkiewicz - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
Teresa Kaszuba - dyrektor - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Rakach 
Uliana Kikoła - nauczyciel - Zespół Szkół Publicznych nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej
Ewa Barbara Kopiejewska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie 
Teresa Krukowska - nauczyciel - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Gąsewie Poduchownym
Anna Lenkiewicz-Choinka - dyrektor - Zespół Szkół w Ołdakach
Danuta Leszczyńska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Małgorzata Łuniewska - nauczyciel - Zespół Szkół Publicznych w Komorowie
Beata Markowska - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
Jolanta Markowska - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" w Kadzidle
Małgorzata Jadwiga Milewska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce 
Joanna Bożena Mrozek - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Barbara Ochmańska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie
Tomasz Paweł Olkowski - dyrektor - Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu
Małgorzata Osowska - nauczyciel - Miejskie Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu 
Dorota Pawelczyk - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Wanda Pieńkosz - dyrektor - Zespół Szkół w Obierwi
Mirosława Lidia Przybysz - nauczyciel - Przedszkole nr 3 w Wyszkowie 
Hanna Puch - pedagog - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce 
Izabela Agata Sakowska - nauczyciel - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Sylwia Jadwiga Smilgin-Kamińska - dyrektor - Szkoła Podstawowa w Nasiadkach
Małgorzata Syguła - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Adam Szulerecki - kierownik gospodarczy - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce 
Beata Monika Watrakiewicz - nauczyciel - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrołęce
Grażyna Witkowska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie
Marianna Jolanta Zaczkowska - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
Agnieszka Zalewska - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusz Kusocińskiego w Ostrołęce
Grzegorz Zawrotny - nauczyciel - II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce

Medalem Brązowym za długoletnią służbę odznaczeni zostali:

Jan Borkowski - nauczyciel - Gimnazjum nr 2 im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Ostrołęce
Agnieszka Danuta Dyga - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Wyszkowie 
Radosław Grabowski - nauczyciel - Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
Joanna Maria Kozon - nauczyciel - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym
Małgorzata Barbara Łapińska - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Norbert Adam Majkowski - nauczyciel - Gimnazjum nr 1 im. Janusz Kusocińskiego w Ostrołęce
Anna Maksimowska - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Iwona Malinowska - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce
Marzena Małgorzata Pszczółkowska - nauczyciel - Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce
Agnieszka Mariola Sadłowska - nauczyciel - Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Bogumiła Sieruta - nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce 
Anna Ewa Smurlik - nauczyciel - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce 
Beata Tyszka - nauczyciel - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Agata Wilkowska - nauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Amelinie



Galeria do artykułu :

1001-100


Zobacz również:


Wasze opinie


Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.

KALENDARZ IMPREZ
listopad 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
30
 
31
 
1
 
2
 
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
 
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
 
27
28
29
30
 
1
 
2
 
3



O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.17 s.