2018-03-24T14:10:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 4 75%
Powiat ostrołecki,

Nie daj się nabrać na klauna w Olszewie-Borkach

REKLAMA
REKLAMA
3
1
1
Najlepszy komentarz
~Gość, 09:32 25-03-2018,   100%
No tylko spotted mogło coś takiego wrzucić, co za kabanosy
odpowiedz   •   oceń :  
Jeden z lokalnych facebookowych serwisów, nie weryfikując informacji, udostępnił zdjęcie osoby przebranej za klauna, jaka miała spacerować nocą w okolicach Olszewa-Borek, wzbudzając strach wśród mieszkańców. Dziś już wiemy, że klaun w naszym regionie to zwykły fake news - klaun był, ale w Koszalinie, a akcja była zorganizowana, by pomóc dziecięcemu hospicjum.

O tym, że klaun spacerował w okolicach Olszewa-Borek dowiedzieliśmy się 21 marca. Szybko okazało się jednak, że jest to nieprawdziwa informacja. Zdjęcie, jakie zostało opublikowane, pochodziło z filmiku z okolic Koszalina. Seria filmików ze strasznym klaunem przechadzającym się nocą po regionie obiegła internet i wzbudziła ogromną ciekawość. Ludzie zastanawiali się kim jest ów klaun i czy jest w stanie zrobić komuś krzywdę.

Sytuacja się wyjaśniła, gdy klaun na Instagramie ujawnił swoją prawdziwą twarz. Zdjęcia i filmiki z nim w roli głównej były ustawką i miały na celu zwrócenie uwagi na potrzeby dziecięcego hospicjum w Koszalinie. Trzeba przyznać, że była to perfekcyjnie zorganizowana akcja marketingowa. Profil klauna na Instagramie zyskał 146 tysięcy obserwujących. Wszyscy powielający bzdury o klaunie w Olszewie-Borkach, mogliby dorzucić swoją cegiełkę do rozwoju hospicjum.

- Dziękuję wszystkim za grę! Szkoda, że tak szybko ale zasady są zasadami. Teraz wszyscy razem wesprzyjmy akcje Dziecięce Hospicjum Koszalin - napisał na Instagramie "tajemniczy klaun" murderer Tommy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 09:32 25-03-2018,   100%
No tylko spotted mogło coś takiego wrzucić, co za kabanosy
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.