2017-09-15T15:53:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Nie przegap! Tydzień darmowych zajęć w CrossFightGym!

REKLAMA
REKLAMA
CrossFightGym zaprasza na tydzień darmowych zajęć w klubie. Od najbliższego poniedziałku będziemy mogli bez opłaty wziąć udział we wszystkich treningach. Na uczestników zajęć czekają atrakcyjne nagrody do rozlosowania.

Klub CrossFightGym zmienił niedawno lokalizację, teraz mieści się przy ul. Zawadzkiego-Zośki 6C. Kto nie był w nowej siedzibie, powinien nadrobić zaległości, gdyż nowa odsłona klubu prezentuje się naprawdę efektownie. Okazja do wizyty będzie w najbliższym tygodniu, kiedy to CrossFightGym organizuje tydzień DARMOWYCH ZAJĘĆ!

Wszyscy chętni od poniedziałku 18 września będą mogli bez opłaty wziąć udział w treningach organizowanych w klubie: CrossTraining, Boks, Brazylijskie Jiu Jitsu, Samoobrona - K1 i Kettlebell. Osoby uczestniczące w zajęciach będą brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród: trzech miesięcznych karnetów na wybrane przez nich zajęcia. Warunkiem jest jednak obowiązkowe i systematyczne uczestnictwo w zajęciach podczas darmowego tygodnia!

ZAPISY na darmowe zajęcia: 537 717 556.

CrossFightGym zaprasza na zajęcia osoby w każdym wieku od 10. roku życia – zarówno starszych, jak i młodzież; kobiety i mężczyzn. Przyjdź na trening i przekonaj się jak ważna dla Ciebie jest aktywność fizyczna.

CrossFightGym
Ostrołęka, ul. Tadeusza Zawadzkiego-Zośki 6C

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek – od 8:00 do 22:00;
Sobota – od 10:00 do 17:00;
Niedziela – od 10:00 do 14:00

Artykuł sponsorowany
REKLAMA