2019-02-08T10:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Nikłe zainteresowanie konsultacjami w sprawie Rad Osiedli

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Zakończyły się ogłoszone przez prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika konsultacje społeczne w sprawie statutów Rad Osiedli. Do urzędu wpłynęła tylko jedna opinia.

Celem konsultacji było wyrażenie opinii i wniosków, złożenie uwag i propozycji dotyczących projektów statutów jednostek pomocniczych – osiedli: Bursztynowe, Centrum, Dzieci Polskich, Leśne, Leśniewo, Łazek, Łęczysk, Parkowe, Pomian, Sienkiewicza, Stacja, Stare Miasto, Starosty Kosa, Śródmieście, Traugutta, Witosa i Wojciechowice.

Konsultacje odbyły się w dniach od 10 – 31 stycznia 2019 roku. Mieszkańcy mogli na formularzu konsultacji wyrażać opinię o projekcie statutów osiedli w mieście Ostrołęka oraz składać propozycje i uwagi do projektu.

W wyznaczonym terminie do Urzędu Miasta Ostrołęki wpłynął jeden formularz konsultacji wyrażający pozytywną opinię o projekcie statutów osiedli w mieście Ostrołęka bez propozycji i uwag do projektu.

- Biorąc pod uwagę, iż w trakcie prowadzonych konsultacji, nie wpłynęły negatywne opinie ani nie zgłoszono uwag i propozycji do projektu statutów osiedli w mieście Ostrołęka proponuje się kontynuowanie prac nad projektem w brzmieniu proponowanym przez inicjatora - czytamy na stronie Urzędu Miasta.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.