2017-08-31T11:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 3 100%
Powiat ostrołecki,

Nominacje nauczycielskie w rzekuńskich szkołach i przedszkolu

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
3
0
0
Sześcioro nauczycieli z rzekuńskich szkół i przedszkola samorządowego odebrało akty mianowania na wyższe stopnie zawodowe. Uroczystości odbyły się we wtorek, 29 sierpnia. Wójt Gminy przekazał akty mianowania, złożył serdeczne gratulacje oraz życzył dalszej, tak pięknej i owocnej pracy.

Wcześniej, 31 lipca i 2 sierpnia 2017 r. odbyły się postępowania egzaminacyjne na stopień nauczyciela mianowanego. Do egzaminu przystąpili: Iwona Wargocka - Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu, Rafał Kochański, Tomasz Grzegorczyk - Zespół Szkół w Ołdakch, Jolanta Ogonowska - Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Rzekuniu, Dorota Kołakowska - Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie, Anna Otyś - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy.

Nauczyciele złożyli odpowiednią dokumentację, podczas egzaminu zaprezentowali swój dorobek zawodowy za okres stażu, bardzo dobrze odpowiadali na pytania stawiane przez członków komisji, w efekcie zdali egzamin zawodowy i uzyskali zaszczytny stopień nauczyciela mianowanego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również