2019-04-01T13:49:35+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Region,

Obfite łowy złodziejki na turnusie rehabilitacyjnym

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
1
0
W ciągu zaledwie jednego tygodnia pobytu na turnusie rehabilitacyjnym pewna 52-letnia kobieta zdołała ukraść aż 330! rożnego rodzaju produktów codziennego użytku. Krótko mówiąc, kobieta kradła wszystko, co wpadło jej w ręce.

W sobotę dyżurny grójeckiej komendy otrzymał informację o kradzieży w jednym ze sklepów. Ustalono, że kobieta ukradła artykuły w jednym z grójeckich marketów. Jednocześnie istniało prawdopodobieństwo, że kradła już w przeszłości. Policjanci w zaparkowanym na parkingu samochodzie znaleźli kolejne artykuły pochodzące z przestępstwa.

Mieszkanka powiatu łódzkiego od tygodnia przebywała na turnusie rehabilitacyjnym pod Grójcem. Przez tydzień odwiedzała różne sklepy i markety kradnąc po kilka artykułów. Jej łupem padały m.in. kosmetyki, odzież, buty, żywność, środki czystości i wiele innych przedmiotów codziennego użytku.

Przeszukano także miejsce zamieszkania zatrzymanej, gdzie ujawniono i zabezpieczono następne artykuły. Łącznie odzyskano 330 skradzionych przedmiotów. Dzisiaj kobieta usłyszała zarzuty, przyznając się do zarzucanych jej czynów. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.