2017-08-09T18:27:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 2 0%
Ostrołęka,

Ostrołęcka policja poszukuje tego mężczyzny. Pomóż go odnaleźć [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
REKLAMA
0
2
0
Wczoraj w godzinach popołudniowych 70-letni mieszkaniec Ostrołęki, Andrzej Kurpiewski wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Poruszał się niebieskim samochodem osobowym. Zaginionego mężczyzny poszukuje policja i rodzina.

70-letni Andrzej Kurpiewski, mieszkaniec Ostrołęki, wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem osobowym koloru niebieskiego. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 184 cm; waga 105-110  kg; łysina; oczy koloru szarego; twarz owalna; uszy średnie; nos średni; widoczne ubytki w uzębieniu  

Ubiór: koszulka z krótkim rękawem w paski koloru beżowego, paski koloru brązowego i szarego, spodnie koloru beżowego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego lub posiadają informacje o jego miejscu pobytu, bądź też widziały w ostatnim czasie poszukiwanego, proszone są o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

AKTUALIZACJA, GODZ. 20:10:

- Dzięki szybkiej publikacji informacji w ostrołęckich mediach nt. zaginionego mężczyzny, mieszkanka Ostrołęki powiadomiła Policję o miejscu jego przebywania i poszukiwania zostały zakończone. Mężczyzna jest cały i zdrowy. Dziękujemy za pomoc w sprawie poszukiwawczej - informuje mł. asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również