2017-01-24T10:49:01+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęckie spotkanie z wnioskodawcami WFOŚiGW

REKLAMA
fot. WFOŚiGW.pl
REKLAMA
0
0
2
Płock i Ostrołęka gościły wnioskodawców Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Podczas spotkań była szansa uzyskać szczegółowe informacje o aktualnej ofercie funduszu. Na spotkanie w naszym mieście przybyło blisko 90 osób.

- Podczas spotkań przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z powiatów: gostynińskiego, sierpeckiego, płockiego i miasta Płocka (teren działania Wydziału Zamiejscowego w Płocku) oraz makowskiego, ostrołęckiego, ostrowskiego i wyszkowskiego (teren działania Wydziału Zamiejscowego w Ostrołęce) uzyskali informacje nt. oferty programowej Funduszu na 2017 rok - czytamy w relacji na stronie WFOŚiGW.

Spotkanie w Płocku, w którym wzięło udział prawie 60 osób, poprowadzili: Eliza Gelec, Dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Płocku oraz Agnieszka Seżalska i Robert Stanisławski, pracownicy Wydziału Zamiejscowego w Płocku. W spotkaniu koordynowanym przez Wydział Zamiejscowy w Ostrołęce uczestniczyło prawie 90 wnioskodawców. Praktycznych informacji nt. pozyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Warszawie w bieżącym roku udzielili: Mirosław Augustyniak, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Funduszu, Ryszard Dziadak, Zastępca Prezesa Zarządu Funduszu, Wojciech Bobrowski, Dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Ostrołęce oraz Janusz Świderski pracownik Wydziału Zamiejscowego w Ostrołęce.
fot. WFOŚiGW.pl
fot. WFOŚiGW.pl
fot. WFOŚiGW.pl
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Rychu , 11:16 24-01-2017,   -
niedobitki :)
odpowiedz   •   oceń :  
~ten po prawej , 14:28 24-01-2017,   -
nie był przypadkiem w sandałach?
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Rychu , 11:16 24-01-2017,   -
niedobitki :)
odpowiedz   •   oceń :