eOstroleka.pl
Informacje Budujemy Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :

login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Ostrołęczanie na I Warszawskiej Nocy Profilaktycznej [ZDJĘCIA]

drukuj |
Dział: Ostrołęka
Tagi: profikaltyka I Warszawska Noc Profilaktyczna Sylwester Marczak Przystanek PaT profilaktyka uzależnień młodzież profilaktyka
fot. pat.policja.gov.pl
fot. pat.policja.gov.pl
Grupa ostrołęczan wzięła udział w I Warszawskiej Nocy Profilaktycznej - akcji promującej modę na życie bez uzależnień.

I Warszawska Noc Profilaktyczna odbyła się w niedzielę, 7 października. Wzorowana na ogólnopolskiej nocy muzeów akcja jest kolejnym etapem działań związanych z programem profilaktycznym PaT. W ramach nocy profilaktycznej promującej modę na życie bez uzależnień zorganizowane zostały koncerty, happeningi, warsztaty, pokazy filmowe i spektakle. Wystąpili m.in. Robert Osam, grupy wokalne działające podczas ogólnopolskiej akcji „Przystanek PaT”, zorganizowano także plenerowe warsztaty taneczne, odbył się happening pod pomnikiem Juliusza Słowackiego i Stefana Starzyńskiego. W teatrze „Kamienica” przygotowano spektakle profilaktyczno-edukacyjne.

W akcji na warszawskim Placu Bankowym udział wzięło około 1000 osób. Byli wśród nich członkowie ostrołęckiej grupy profilaktycznej „Przystanek PaT”: Karol Jędrzejczyk i Mateusz Grzybowski. Funkcję rzecznika prasowego pełnił pracujący na co dzień w ostrołęckiej komendzie miejskiej policji Sylwester Marczak - znany z zaangażowania we wszelkie akcje profilaktyczne organizowane na terenie Ostrołęki.

- PaT dla wielu młodych staje się już filozofią życia - modą na życie bez uzależnień. Jest jednak w dalszym ciągu wiele osób, które potrzebują pomocy, które leczą się z uzależnień - ponad 14 tysięcy osób poniżej 19 roku życia. Dlatego warto zadać sobie pytanie: Co Ty zrobiłeś dla profilaktyki - dla drugiego człowieka? Pamiętajmy, że jesteśmy potrzebni. Bądźmy wolni od uzależnień. Starajmy się pomagać innym - tak o potrzebie organizacji podobnych akcji mówił tuż po jej zakończeniu Marczak.


Galeria do artykułu :

1001-100


Zobacz również:


Wasze opinie


Artykuł archiwalny brak możliwości komentowania.

KALENDARZ IMPREZ
październik 2017
PnWtŚrCzPtSoNd
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
30
31
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2017 CYBERMEDIA
       czas: 0.12 s.