2018-02-20T09:58:56+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęczanin oszukany na aukcji stracił kilkaset złotych

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Szybko, tanio i wygodnie, z dostawą pod wskazany adres – taka oferta skusiła 33-letniego ostrołęczanina, który za pośrednictwem popularnego portalu aukcyjnego wylicytował markowe hamulce rowerowe. Zapłacił za nie ponad 550 złotych i wtedy zaczęły się kłopoty…

Wczoraj do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zgłosił się 33 – letni mieszkaniec Ostrołęki i poinformował o oszustwie popełnionym na jego szkodę. Mężczyzna oświadczył, że pod koniec stycznia tego roku kupił za pośrednictwem jednego z popularnych portali aukcyjnych hamulce rowerowe za cenę 557 złotych.

- Zgodnie z umową 29 stycznia bieżącego roku przelał na konto osoby sprzedającej umówioną kwotę pieniędzy. Jednak druga strona transakcji do tej pory nie wywiązała się z umowy. Sprzedający kilkukrotnie zapewniał, że wyśle zamówiony przedmiot, jednak  w trakcie ostatnich rozmów zobowiązał się do zwrotu gotówki. Jednak do chwili obecnej mieszkaniec naszego miasta nie otrzymał ani zamówionego towaru, ani też zwrotu pieniędzy – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.