2017-02-23T15:33:28+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęczanin wpadł z amfetaminą

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Do policyjnego aresztu trafił mieszkaniec Ostrołęki, u którego „kryminalni” zabezpieczyli amfetaminę. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy podejrzewając mieszkańca naszego miasta o posiadanie narkotyków wczoraj rano dokonali przeszukania pomieszczeń należących do niego.

- Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt gram substancji, która po wstępnym jej zbadaniu okazała się być amfetaminą. W związku z powyższym mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – informuje mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wczoraj zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, który jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego ostrołęckiej komendy.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również