2015-07-15T09:20:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: Art Czwartek z Arturem Gotzem [WIDEO]

REKLAMA
fot. arturgotz.pl
0
0
0
Gościem kolejnego Art Czwartku będzie Artur Gotz. Pod wierzbą na Placu Bema artysta zaprezentuje się ostrołęckiej publiczności w koncercie zatytułowanym „Mężczyzna prawie idealny”.

Artur Gotz – aktor teatralny, filmowy, a także wokalista. Na scenie występuje od jedenastego roku życia. W wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech spektaklach. W 2006 r. ukończył studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L.Solskiego w Krakowie. Aktualnie związany jest z Teatrem 6. piętro w Warszawie. Jako wokalista debiutował w Piwnicy pod Baranami w Krakowie, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”. W sierpniu 2010 ukazała się płyta "Obiekt seksualny" z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej.

W „artczwartkowym” koncercie usłyszymy piosenki z ostatnio wydanego albumu - „Mężczyzna prawie idealny”, który zawiera piosenki napisane dla niego przez Agnieszkę Chrzanowską. Utwory koncentrują się na psychofizycznej kondycji mężczyzny XXI wieku. Każda piosenka to opowieść o mężczyźnie, którego autorka poznała osobiście. Bohaterami utworów stali się: zakochani, naiwni, nawróceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej. Autorka podkreśla, że jej celem nie był atak na mężczyzn - wręcz przeciwnie - jej zamiarem było wzięcie ich w obronę poprzez ośmieszenie stereotypów, które od wieków są przyczyną problemów w komunikacji i w porozumieniu płci.

Z dużym przymrużeniem oka została potraktowana także warstwa muzyczna, w której doskonale współgrają ze sobą nowe brzmienia, elementy popu, piosenki kabaretowej i swingu.

Koncert odbędzie się w czwartek, 23 lipca na Placu Bema. Wstęp wolny.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również