2017-07-11T12:44:24+02:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Ostrołęka,

Ostrołęka: Bilety na autobusy MZK za złotówkę!

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
2
0
1
Pasażerowie w Ostrołęce mogą nabyć nawet kilkadziesiąt tysięcy biletów komunikacji miejskiej po cenie wynoszącej 1 zł. Wystarczy kupować je telefonem komórkowym przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass.

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do tej wygodnej formy płatności bez kolejek i odliczania drobnych.  

mPay to darmowa aplikacja na telefony komórkowe, z której można korzystać w Ostrołęce od 2011 roku. Rozwiązanie ułatwia dokonywanie wielu codziennych płatności, pozwalając m.in. kupować bilety komunikacji miejskiej bez stania w kolejkach czy szukania otwartego punktu sprzedaży. W aplikacji na telefonie są one dostępne całą dobę. Teraz, dzięki wspólnej promocji mPay i Mastercard można kupować je za złotówkę.

Celem akcji jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Z tańszych przejazdów mogą korzystać wszyscy użytkownicy mPay, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass, dostępnym w aplikacji mPay pod nazwą mPay Wallet. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut, których cena nie przekracza 9 zł. Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji.

Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można podłączyć do mPay w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu aplikacji w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki "Karty płatnicze" i założyć swój mPay Wallet - cyfrowy portfel działający w technologii Masterpass. Można również skorzystać ze strony internetowej www.wallet.mpay.pl.

Kupowanie biletów za pomocą podłączonej do aplikacji karty płatniczej jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać miasto i potrzebny bilet. Kolejny krok to wybór mPay Wallet jako formy płatności i zatwierdzenie operacji. Żeby wyświetlić zakupiony bilet, wystarczy wejść do zakładki “Bilety do kontroli”. Po każdym zakupie użytkownik otrzymuje też wiadomość SMS z potwierdzeniem transakcji.

Aplikacja mPay jest dostępna jest na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Promocja będzie trwała do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w kwocie 80 tys. zł.

mPay zadebiutował na rynku w 2003 r. i jest najdłużej działającym w Polsce systemem płatności przez telefon komórkowy. Aplikacji mPay umożliwia m.in. kupowanie biletów komunikacji miejskiej, regulowanie należności za parkowanie czy zasilanie telefonicznych kont prepaid za pomocą smartfona lub tabletu.

Od roku 2007 mPay SA jest koncesjonowanym agentem rozliczeniowym, uprawnionym do procesowania transakcji realizowanych za pomocą urządzeń mobilnych. Firma posiada też zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na świadczenie usług w charakterze krajowej instytucji płatniczej. Inwestorem strategicznym mPay S.A. od 2013 r. jest Grupa "LEW" S.A. Więcej informacji: http://mpay.pl

Masterpass to usługa Mastercard pozwalająca klientowi zarejestrować karty płatnicze w cyfrowym portfelu dostępnym pod marką wydawcy, np. w mPay Wallet. Wybierając metodę płatności Masterpass, użytkownik nie musi każdorazowo wpisywać danych karty płatniczej, a jedynie wybrać dowolną z kart zapisanych w portfelu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych zabezpieczeń dane kart płatniczych zapisanych w Masterpass są w pełni bezpieczne. Nie są one też udostępniane sprzedawcom. Tej metody płatności można używać w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych na całym świecie, tam gdzie widoczne jest logo Masterpass. Więcej informacji: http://masterpass.pl/.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 13:21 11-07-2017,   -
I w kioskach, również dla osób, które maja 50+, bo nie każdy tam musi mieć konto i internet . Pomyślcie trochę z ofertami. bo kto najwięcej korzysta z niej młodzież szkolna i grupa 50+. Dlaczego w Ostrołęce i okolicach taka drożyzna z biletami?. czy dalej będą wozić puste powietrze, szczególnie w okresie wakacyjnym?
Gdzie unijne wparcie, dlaczego miasto nie korzysta, tym bardziej, że przy władzy jest teraz PIS?
Długo jeszcze mieszkańcy mają być wystawiani na próby a na górze dbają o porty, puszcze, ale nikt nie zająknął się o Ostrołęce. Tu dopiero braki za 8 lat rządów PO-PSL.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 13:21 11-07-2017,   -
I w kioskach, również dla osób, które maja 50+, bo nie każdy tam musi mieć konto i internet . Pomyślcie trochę z ofertami. bo kto najwięcej korzysta z niej młodzież szkolna i grupa 50+. Dlaczego w Ostrołęce i okolicach taka drożyzna z biletami?. czy dalej będą wozić puste powietrze, szczególnie w ok...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również