2018-02-12T10:46:11+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: „Elektryczny” rabuś złapany na gorącym uczynku

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Gniazdka elektryczni i markowe żarówki o łącznej wartości około 1000 złotych padły wczoraj łupem zuchwałego rabusia. Do kradzieży doszło w jednym z marketów budowlanych na terenie Ostrołęki. Po krótkiej chwili złodziejaszek wpadł w ręce policji.

Informacja o kradzieży trafiła do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce w niedzielę, 11 lutego około godziny 13:00. Łupem złodzieja padły gniazdka elektryczne oraz markowe żarówki, których łączną wartość oceniono na około 1000 złotych.

- Bezpośrednio po przyjęciu zgłoszenia o kradzieży we wskazany rejon skierowano policjantów z wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy, którzy patrolowali teren przyległy w poszukiwaniu podejrzanego. Komunikat o zdarzeniu wraz z rysopisem mężczyzny trafił także do wszystkich patroli zarówno na terenie miasta, jak i powiatu. Efektem tych działań było zatrzymanie przez policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego na ul. 11 listopada podejrzanego o tę kradzież mężczyzny. Okazał się nim 36 – letni mieszkaniec Ostrołęki, został osadzony w policyjnym areszcie i w najbliższym czasie odpowie za swoje postępowanie przed sądem – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.