Ostrołęka, 29 października 2017, 21:02

Ostrołęka: MZK prezentuje nowy rozkład jazdy

6
4
28
Po uwzględnieniu uwag pasażerów, Miejski Zakład Komunikacji przedstawił trasy i rozkład jazdy linii autobusowych obowiązujący od 1 listopada 2017 roku.

Przypomnijmy, od 1 listopada komunikacja miejska w Ostrołęce będzie bezpłatna. MZK przedstawiło nowy rozkład jazdy, lecz spotkał się on z protestami pasażerów. Sugestie można było zgłaszać na adres mailowy zakładu komunikacji, a ten uwzględnił je w nowym rozkładzie.

ZOBACZ NOWY ROZKŁAD JAZDY MZK

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach: czy ten rozkład jazdy spełnia Wasze oczekiwania?

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Mieszkanka , 21:27 29-10-2017,   -
Nie spelnia.
Nie Brak kursu autobusu nr 6 po godzinie 13 i brak z laskowca miedzy 9 a 10
odpowiedz   •   oceń :  
~Paweł , 21:40 29-10-2017,   -
Może by chociaż jeszcze że 2 kursy do Kamiński od pn do pt, tylko dwa to jakaś kpina.
odpowiedz   •   oceń :  
~Paweł , 21:40 29-10-2017,   -
*Kamianki
odpowiedz   •   oceń :  
~czy ktoś to... , 21:50 29-10-2017,   -
Żeby opłacało się bardziej firmie,to kategorycznie powinni nawiązać współpracę z siedzibami gmin naszego powiatu i najbliższych jednostek wokół Ostrołęki.Bo licho będzie jak to ma miejsce teraz. I tylko darmowa dla mieszkańców, nawet tych oddalonych o 30 km od centrum miasta. A samorządy niech szukają pieniędzy na taką propozycję, tym bardziej, że nie ma ostrołęckiego PKS-u, przez głupotę  miasta (sprywatyzowali i co!). Teraz i do dużych miast będzie mniej kursów. a jak już to będą windować cenę jak ten co teraz przejął ostrołęcki PKS, razem z Polonusem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:02 29-10-2017,   -
[quote=czy ktoś to... ]Żeby opłacało się bardziej firmie,to kategorycznie powinni nawiązać współpracę z siedzibami gmin naszego powiatu i najbliższych jednostek wokół Ostrołęki.Bo licho będzie jak to ma miejsce teraz. I tylko darmowa dla mieszkańców, nawet tych oddalonych o 30 km od centrum miasta. A samorządy niech szukają pieniędzy na taką propozycję, tym bardziej, że nie ma ostrołęckiego PKS-u, przez głupotę  miasta (sprywatyzowali i co!). Teraz i do dużych miast będzie mniej kursów. a jak już to będą windować cenę jak ten co teraz przejął ostrołęcki PKS, razem z Polonusem.  [/quote]
To nie przez głupotę miasta sprywatyzowali PKS, tylko przez głupotę władz kraju. W wielu miastach rząd sprywatyzował PKS, nie sprzedając go miastom.
odpowiedz   •   oceń :  
~pasażerka , 22:29 29-10-2017,   -
Nie spełnia oczekiwań :-( proszę o pozostawienie bez zmian kursu linii nr 3 z dworca PKS w kierunku olszewo borek o 15.40
odpowiedz   •   oceń :  
~mieszkaniec , 22:31 29-10-2017,   -
Jeszcze gorsza modyfikacja rozkładu. Teraz na pewno nie zdążę do pracy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Kris , 22:32 29-10-2017,   -
Cos sie ruszylo ale to nadal nie jest to co powinno byc , nadal malo kursow na wszystkich liniacj no i jest w koncu autobus lini nr 17cie czyli jest czym dojechac z os Centrum na Wojciecjowice ale co z tego jak po 14tej jest ostatni kurs i nadal brak lini nr 12cie pusccie ta jedynke do Wojciechowic a nie do pks i wiecej kursow a niw tylko 14cie a bylo 24ry 10ec kursow mniej w dzien powszedni i tak jest na wszystkich liniach a najgorzej maja ci co korzystali z lini nr 3 z 28kursow zostanie 14cie czy 15cie jakos tak
odpowiedz   •   oceń :  
~Ania , 22:47 29-10-2017,   -
Linia nr 4 to porażka dzieci w SP nr 10 kończą lekcję np. O 14:25 a autobus jest o 14:22 albo kończą o 15:15 A autobus jest 15:17. To kto to przemyślał.  Były ko sytuacje że szkołami jak pracują? Chyba nie. Moje dziecko musi czekać godzinę żeby wrócić do domu i się będzie szwędac nie wiadomo gdzie. Szok!
odpowiedz   •   oceń :  
~Kris , 22:49 29-10-2017,   -
No i linia nr 8emna plus wiecej kursow w tym wiecej przez Przemyslowa czyli do zakladow miesnych w tym kursy od dworca tylko do pekpolu tylko zastanawiam sie jak ktos od strony stacji kolejowej chcialby dokechac na ta Przemyslowa to troche ma gozej
odpowiedz   •   oceń :  
~Laskowczanin , 23:00 29-10-2017,   -
Nie widzę żadnych poprawek Lini 6 ktoś ma np dodatkowy angielski na 19.00 ha i musi jechać 17.33 śmiech na sali. Rozkład powinien zostać po staremu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Kris , 23:00 29-10-2017,   -
A tak z ciekawosci czy w mzk wzieli pod uwage natezenie ruchu ulicznego ktory to ruch o dziwo w naszym malym miescie w dzien powszedni jest tak duzy ze tworza sie korki przez co autobusy soe spuzniaja czyli masz przesiadke pod dworce 5min po dotarciu na dworzec ale jak autobus sie spuzni i dojedzie pod pks np 8min puzniej to przesiadki juz niema , trzeba czekac co w efekcie po kilku godzinach wprowadzi taki balagan w odjazdach z pod dworca ze ten rozklad jazdy nedzie nie do wykonanai przez kierowcow mzk , ludzie nie beda wiedzieli kiedy przyjedzie np w strone wojciechowic autobus czy to lini nr 2,6,9 czy 15cie
odpowiedz   •   oceń :  
~Mieszkanka , 05:45 30-10-2017,   -
nr 13 dołozyć rano kurs w dni wolne pomędzy 5 a 8 z Białobieli  zbyt długo brak połączenia z dworcem czyli 3 godz kurs od kursu reszta kursów. moim zdaniem może zostać
odpowiedz   •   oceń :  
~hej , 05:51 30-10-2017,   -
a gdzie jest 12
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:13 30-10-2017,   -
[quote=pasażerka ]Nie spełnia oczekiwań :-( proszę o pozostawienie bez zmian kursu linii nr 3 z dworca PKS w kierunku olszewo borek o 15.40 [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~pasażerka , 08:47 30-10-2017,   -
Korekta linii nr 3 z 6.57 na 7.07 fatalna. Osoby jeżdżace tym kursem dojeżdżają do pracy na 7.30. W obecnym stanie nie dojedziemy na tę godzinę. Pomijam fakt, iż autobus przyjedża do Olszewa-Borek na godz. 6.50 i czeka na odjazd do 7.07
Pomysł przejazdu przez Leśną też nie najlepszy. Dotychczas na przystanku w Grabowie wsiadają 3-4 osoby.  Proszę wziąć to pod rozwagę i przywrócić pomysł 6.57
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:50 30-10-2017,   -
[quote=pasażerka ]Korekta linii nr 3 z 6.57 na 7.07 fatalna. Osoby jeżdżace tym kursem dojeżdżają do pracy na 7.30. W obecnym stanie nie dojedziemy na tę godzinę. Pomijam fakt, iż autobus przyjedża do Olszewa-Borek na godz. 6.50 i czeka na odjazd do 7.07
Pomysł przejazdu przez Leśną też nie najlepszy. Dotychczas na przystanku w Grabowie wsiadają 3-4 osoby.  Proszę wziąć to pod rozwagę i przywrócić pomysł 6.57 [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~pasażerka , 08:53 30-10-2017,   -
Popieram w 100 % ten komentarz , korekta  tego kursu nie była przemyślana .
odpowiedz   •   oceń :  
~Sylwia , 09:01 30-10-2017,   -
Rozkład jazdy nie spełnia oczekiwań. Prosimy o przywrócenie kursu nr 12. Nie ma jak dojechać z ul. Sienkiewicza na Ławską. Jest tam duży zakład pracy. Przy poprzednim rozkładzie jechałam 20 minut, teraz po "udogodnieniach" zajmie mi to co najmniej godzinę. Za taką "dobrą" zmianę to "dziękujemy". Więcej wydamy na taksówki niż na bilety.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:09 30-10-2017,   -
[quote=pasażerka ]Korekta linii nr 3 z 6.57 na 7.07 fatalna. Osoby jeżdżace tym kursem dojeżdżają do pracy na 7.30. W obecnym stanie nie dojedziemy na tę godzinę. Pomijam fakt, iż autobus przyjedża do Olszewa-Borek na godz. 6.50 i czeka na odjazd do 7.07
Pomysł przejazdu przez Leśną też nie najlepszy. Dotychczas na przystanku w Grabowie wsiadają 3-4 osoby.  Proszę wziąć to pod rozwagę i przywrócić pomysł 6.57 [/quote]

Popieram
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:09 30-10-2017,   -
[quote= ][quote=pasażerka ]Nie spełnia oczekiwań :-( proszę o pozostawienie bez zmian kursu linii nr 3 z dworca PKS w kierunku olszewo borek o 15.40 [/quote]
[/quote]

Popieram
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:29 30-10-2017,   -
Korekta linii nr  3.
Proszę o pozostawienie kursu o 6.57 z Olszewa Borek przez ulicę Leśną do dworca PKS , oraz o kurs o 15.40  z dworca PKS w kierunku Olszewa Borek.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:33 30-10-2017,   -
[quote= ]Korekta linii nr  3.
Proszę o pozostawienie kursu o 6.57 z Olszewa Borek przez ulicę Leśną do dworca PKS , oraz o kurs o 15.40  z dworca PKS w kierunku Olszewa Borek. [/quote]

Dołączam się do wpisu. Proszę o pozostawienie kursu o 6.57 z Olszewa Borek przez ulicę Leśną do dworca PKS , oraz o kurs o 15.40  z dworca PKS w kierunku Olszewa Borek.
odpowiedz   •   oceń :  
~EWG , 09:54 30-10-2017,   -
Niestety...ale dla mnie po korekcie jest jeszcze gorzej...Nie mam żadnego połaczenia z ul. Targowej do Starego Szpitala....i odwrotnie....Nawet jak dojde z Targowej na Steyera...to muszę 40 minut czekac na autobus.....Nie zalezy Prezydentowi na wyborcach...Oj ni zależy.....
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:16 30-10-2017,   -
[quote= ][quote= ]Korekta linii nr  3.
Proszę o pozostawienie kursu o 6.57 z Olszewa Borek przez ulicę Leśną do dworca PKS , oraz o kurs o 15.40  z dworca PKS w kierunku Olszewa Borek. [/quote]

Dołączam się do wpisu. Proszę o pozostawienie kursu o 6.57 z Olszewa Borek przez ulicę Leśną do dworca PKS , oraz o kurs o 15.40  z dworca PKS w kierunku Olszewa Borek. [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~========= , 11:19 30-10-2017,   -
Dołączamy się do wpisu i prosimy o pozostawienie  kursu o godz.6,57 oraz kursu 15,40 .
Obecna korekta linii Nr.3 jest nie przemyślana i bez sensu .
odpowiedz   •   oceń :  
~Xxxx , 15:42 30-10-2017,   -
W żaden sposób te poprawki mnie nie użądzają nadal bedę ponad godzine spóźniona do pracy a ponad godziny czekac nie bede zreszta mam dwoje dzieci ktore musze odprowadzic do szkoly w ktorej swietlica jest od 7.30. Wiec bardzo prosze o przywrocenie kursow linii numer 9 od starego szpitala o godzinie 8.10!!!!!!! Jestem samotna matka i dojezdzam od starego szpitala do wojciechowic 3 do pracy .
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 22:24 31-10-2017,   -
Po przeanalizowaniu nowego rozkładu jazdy linii nr 13 z przykrością stwierdzam, że młodzież po zakończeniu zajęć dydaktycznych w szkołach  nie  ma możliwości powrotu do Białobieli  w godzinach od 11.00 do 16.00.
Proszę o przywrócenie przynajmniej  kursów  z dworca PKS do Białobieli 2
o godzinie: 14.40 i 15.40, oraz kursów z Białobieli 2 do dworca PKS o godz. 9.00 i 13.00.
Nowy  rozkład jazdy - "bezpłatna komunikacja"  przeciętną rodzinę z Białobieli będzie kosztować dużo więcej niż bilety miesięczne.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby przywrócenie starego rozkładu jazdy oraz opłat za bilety, bo ta "bezpłatna  komunikacja znacznie nadwyręży budżety domowe i zwiększy ilość przejazdów samochodów osobowych przez mosty.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Mieszkanka , 21:27 29-10-2017,   -
Nie spelnia.
Nie Brak kursu autobusu nr 6 po godzinie 13 i brak z laskowca miedzy 9 a 10
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również